Yapı kredi bankası duyurdu: Akaryakıt Harcamasına 50 TL Hediye!

Akaryakıt Harcamasına 50 TL Hediye! Araç sahipleri yeni yılda akaryakıt harcamasına ucuza getirebilecek. Bankanın sunduğu kampanya ile toplamda 50 TL Opet puan hediye edilecek. 28 Şubat 2023 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlanabilir. 

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Akaryakıt Harcamasına 50 TL Hediye Kampanyası Nedir?

Yeni yıl ile beraber başlatılan kampanya yalnızca araç sahibi Yapı Kredi kart sahipleri için geçerlidir. Opet istasyonlarından yapılacak 400 TL ve üzeri akaryakıt harcamasına %2 oranında verilecek indirim en fazla 10 TL toplamda 50 TL Opet Puan indirimi anlamına gelir.

Akaryakıt Harcamasına 50 TL Hediye Kampanyasına Başvuru

Akaryakıt indirimi World Mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımda geçerlidir. 28 Şubat 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile bireysel TL card sahipleri için geçerlidir. Kampanya Opet İstasyonlarından yapılacak Araçta Ödeme işlemi ile harcama yapılmalıdır.

Akaryakıt Harcamasına 50 TL Hediye Kampanya Detayları

Kampanya aynı gün içinde yapılacak ilk işlemde geçerlidir. 400 TL ve üzeri harcama yapılmalıdır. Araçta ödeme yapacaklar için istasyondaki satış yetkilisi ile iletişime geçilmeli ve Worldpay ile Araçta Ödeme yapılmalıdır.

Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra worldpuan hesaba yüklenir ve aynı gün içinde akaryakıt alımı için kullanılabilir. Puan kullanımları ücretsizdir. Worldpuan ile yapılacak işlemler sürece dahil edilmez. Araçta Ödeme ile ödeme yapmak isteyenler için işlemler:

-World Mobil uygulamasına giriş yapınız.

-PAY butonuna tıklayınız.

-Araçta Ödeme seçeneğini işaretleyiniz.

-Aracın plakasını kaydediniz.

-Akaryakıt satış yetkilisine World Pay ile Araçta Ödeme yapılacağı söylenmelidir.