Yapı Krediden emeklilere özel ihtiyaç kredisi! Emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası Yapı Kredi'den geldi.

Sürekli artan enflasyon karşısında emekli maaşları her geçen gün eriyen emeklilerin yardımına bu sefer Yapı Kredi Bankası koştu. Peki, Yapı Kredi Bankası tarafından emeklilere özel olarak sunulan ihtiyaç kredisinin detayları neler? Krediye ilişkin merak edilen detaylar, kredinin aylık ödeme planı ve vadesine ilişkin merak edilen detaylar siz değerli okurlarımız için haberimizde yer alıyor. İşte Yapı Kredi Bankası tarafından emekli vatandaşlara özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi paketinin detayları siz değerli okurlarımız için haberimizin devamında yer alıyor, merak ettiğiniz sorularınızın cevabı için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. ,işte merak edilen o detaylar.

Yapı Krediden emeklilere özel ihtiyaç kredisi hazırlandı. Emeklilerin acil ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan kredi kampanyası büyük ilgi topladı. Yapı Kredi Bankası 300.000 Türk lirası ihtiyaç kredi kampanyası başlattı. Emeklilerin acil nakit para ihtiyaçları her geçen gün artarken bankalar emeklilere yönelik yeni destek kredisi paketi hazırlıyorlar. Yapı Kredi’de bu bankalara yeni bir banka olarak eklenerek emeklilerin ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyaları yürüten bankalardan biri oldu.

Emekliye özel ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlayan Yapı Kredi Bankası yaptığı açıklamasında "Değerli emeklilerimiz, tüm ihtiyaçlarınız için emekliye özel ihtiyaç krediniz size özel indirimli faiz oranları ile Yapı Kredi’de" diyerek kredi paketini duyurdu. Düzenlenen kredi paketinde maksimum limit 300 bin Türk lirası olarak açıklandı. 

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİYE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Düzenlenen kredi paketinden faydalanmak isteyen emeklilere yönelik olarak yapılan duyuru da, özel indirimli faiz oranları ile emeklilikteki tüm ihtiyaçlarınızı rahatça karşılamak için kullanabilecekleri ifade edildi.  

Emekliye özel ihtiyaç krediniz Yapı Kredi’de anında sizinle! Emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyarak emekliye özel olarak ihtiyaç kredisi başvurunuzu 36 aya varan vade avantajları ile yapabilir, krediniz olumlu sonuçlandığında ise hemen kullanabilirsiniz. Üstelik krediniz, şubeye gitmenize gerek kalmadan haftanın hangi günü olursa olsun anında hesabınıza geçeceği de eklendi. Kredinin 7/24 başvurulara açık olduğu belirtildi. Kredi paketinden faydalanan emeklilerin 12 ay vadeli 125 bin Türk lirası ihtiyaç kredisi çekmeleri durumunda aylık taksit tutarı 12 bin 361 Türk lirası olarak gerçekleşecek. 12 ay vadeli 25 bin Türk lirası ihtiyaç kredisi çeken kişilerin ise aylık taksit ödemeleri 2 bin 566 Türk lirası olarak gerçekleşecek. Aylık taksit tutarını düşürmek isteyen kişiler 50 bin TL’ye kadar olan kredi paketinde 36 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi de kullanabilecekler. Kredi başvuruları Yapı Kredi Bankası şubeleri üzerinden yapılabileceği gibi aynı zamanda YKB internet sitesi ve mobil şube uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapılabilecek. Kredi notuna göre faiz oranı belirleyen Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ise %2,19 seviyesinden başlıyor.