Star TV dizisi Çöp Adam, yeni bölümleriyle yayın hayatına devam ediyor. Sevilen dizide oyuncuların gösterdiği performans çok beğenilmekte. Üstelik sosyal medyadaki reytingi de her hafta artmakta. Çöp Adam'dan gelen son haber ise büyük ses getirecek.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Çöp Adam dizisinin sosyal medyadaki başarısı çok konuşuluyor. Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın başrolde oynadığı dizide bizleri neler beklemekte? Son bölümden sonraki gelişmeler sosyla medyaya damgasını vurdu. Öyle ki çok sayıda izleyici, paylaşımda bulundu ve diziyi övdü. Çeşitli eleştiri ve övgü yorumları da vardı.

Sosyal Medyada 97 Bin Paylaşım!

Çöp Adam dizisinin yayınlandığı gece sosyal medya üzerinden toplamda 97 bini geçen paylaşım yapıldı. Bu durum dizinin hafife alınmaması gerektiğinin en büyük kanıtı olarak karşımıza çıkmakta. Reyting sonuçlarında kademe kademe yükelen dizi, sosyal medyada ise kendi krallığını kurdu. İzleyici kitlesi her geçen gün artıyor ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla varlıklarını belli ediyor. Oyuncu kadrosundan konusuna kadar kusursuz bir yapım olduğu gerçeğini de hatırlatalım.

Çöp Adam Oyuncu Kadrosu

Çöp Adam dizisinin başrolünde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan oynuyor. Dizideki diğer isimler ise Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak olarak açıklandı. Sevilen yapımdaki son dakika gelişmeleri ve dizideki son olayları aktrmaya devam edeceğiz. Eğer sizler de Çöp Adam dizisiyle ilgili merak ettiklerinizin yanıt bulmasını istiyorsanız haber sitemizi takip edebilirsiniz.