Her hafta aktüel katalog yayınlayan BİM, A101 ve ŞOK marketler haftanın aktüel kataloglarını yayınlamaya başladı. Marketlerin aktüel katalog yayınlanma günleri hafta sonu olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle gün değiştirdi.

Her hafta aktüel katalog yayınlayan BİM, A101 ve ŞOK marketler haftanın aktüel kataloglarını yayınlamaya başladı. Marketlerin aktüel katalog yayınlanma günleri hafta sonu olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle gün değiştirdi. Yeni haftanın ilk aktüel ürünler kataloğu da bugün yayınlandı. Düzenli olarak her hafta Salı ve Cuma günleri aktüel ürünler kataloğunu yayınlayan BİM hafta sonu sokak kısıtlamalarından dolayı yeni bir karar alınana kadar aktüel ürün katalog yayınlama günlerini değiştirdiğini duyurdu. BİM'in aldığı yeni karar ile birlikte BİM, Cuma kataloğu ürünlerini Çarşamba günü yayınlayacağını müşterisi ile paylaştı.

BİM marketler zinciri her zaman olduğu gibi yine müşterisini şaşırtmayı ve mutlu etmeyi başardı. Her hafta müşterisinin ihtiyacına ve isteklerine göre çeşitli indirimler ve kampanyalar yapmaya devam ediyor. Yaptığı kampanyaların yanında BİM,  bir de müşterisinin ilgisini çekebilecek aktüel ürünler getiriyor. BİM, yaptığı indirimlerin yanında bir de getirdiği aktüel ürünlerle vatandaşın her zaman aile ekonomisine destek oluyor. Vatandaşın aile ekonomisini düşünürken bir yandan da vatandaşın isteklerini de düşünüyor. BİM, fiyat performans açısından çoğu marka ve firmaya göre oldukça avantajlıdır. Müşterisinin gelirine ve ihtiyacına her zaman destekçidir. BİM bu hafta yine vatandaşı sevindirecek aktüel ürünler getirdi. BİM'e gittiğinizde eliniz boş çıkmayacağınıza eminiz. BİM'de bu hafta neler var ? BİM aktüel katalog yayınlandı. BİM 22 Aralık 2020 aktüel kataloğunda neler var ? BİM aktüel kataloğunu yayınladı.

BİM aktüel ürünler kataloğunu inceleyelim. BİM aktüel kataloğunun ilk sayfasına baktığımızda bizi daha çok abur cubur şeklinde olan atıştırmalık ürünler bekliyor. BİM aktüel ürün kataloğunun ilk sayfasında; herkesin çok sevdiği çikolatalı mozaik pasta, sütlü ve bitter çikolata çeşitleri, Kahve Dünyası'na ait çok popüler ve yediğiniz zaman bağımlısı olacağınız el yapımı fındık kreması, antep fıstıklı gofret, fındıklı prainli rulo gofret parçacıklı kaliteli Belçika çikolatası, portakal parçacıklı bademli bitter çikolata, her öğünde yiyebileceğiniz sütlü badem kreması, çikolata kaplı bisküvili bar çeşitleri, küçük büyük herkesin çok severek tükettiği çilek ve muz aromalı milkshake, kremalı gofret ve petibör bisküvi tarzında pek çok ürüne yer veriyor.BİM aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfasını inceleyelim. BİM aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfası ise birinci sayfasına göre daha farklı. BİM kataloğunun ikinci sayfasında ise evde olduğumuz zamanlarda en çok ihtiyacımız olan unun büyük boyu var. 10 kilogramlık un, 4 kilo 300 gramlık domates salçası, 90’lı bulaşık makinesi tableti gibi daha çok mutfakta ve temizlikte kullanılan ürüler var. Bu ürünlerin yanı sıra bir de kahvaltıda ve atıştırmalık olarak tüketebileceğimiz ürünler var. Polonez markasının aç bitir dana et füme, dana jambon, karabiberli dana et füme, piliç füme, hindi jambon, karabiberli hindi füme, karabiberli hindi salam, dana kavurma, somon füme, Çerkes peyniri, dilimli cheddar peyniri, dilimli peynir, çikolatalı labne, çilekli labne, kuru incir, pastörize süt ve noodle gibi bolca tükettiğimiz pek çok ürün bizleri BİM market şubelerinde bekliyor olacak.