Ptt üzerinden yapılan yeni kampanya ile birlikte nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı.

Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat! Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat!

Ptt şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri verileceği haberi geldi. Yarından itibaren başlatılacak olan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların PTT şubelerine giderek işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecekleri kampanyalar hazırlandı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirelim, kredi olabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemeleri hızlı bir şekilde banka şubelerine gitmeden verilmektedir. 

Ptt ile birlikte Aktif Bank arasında yapılan anlaşma sonrasında kredi ödemeleri verilecek olan bu kişilere 50000 TL 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturularak işlem yapılır. Emekli olan kişilerde, kampanyalara katılarak diledikleri zaman bu bankadan kredi alabilmektedir. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız sizlerde işlemlerinizi bu banka üzerinden dilediğiniz zaman yapabilir ve onaylanan krediyi hesabınıza yatırarak hemen aynı gün içinde kullanabilirsiniz. 

Ptt yapmış olduğu bu kampanyada özellikle de kredi başvurusunu, cep telefonları üzerinden SMS ile yapacak olan vatandaşları da düşünmektedir. Banka kredi puanı düşük olan kişiler, PTT şubelerine gidecek zamanları yoksa SMS ile hemen başvuru gerçekleştirerek, ne kadar onay aldıklarını görebilmektedirler. 

Kredi başvurusu yapmak isteyenler, Aktifbank'ın kredi başvuru sistemi ile hemen onay alabileceklerdir.

Başvuru yapmak isteyenler, SMS ile ne kadar kredi onayını aldıklarını görecekler. SMS ile başvuru için Kredi yazın boşluk bırakın TC KİMLİK numaranızı da yazarak 3050 numarasına bu mesajı gönderin.

Mesaj sonrasında TC kimlik üzerinden başvurunuz değerlendirilecek ve kredi onayı alırsanız, size onay mesajı gelecektir.

Onaylanan bu tutardaki krediyi, banka şubesine gitmeden, ev veya iş adresinizde kullanmak istiyorsanız, banka genel müdürlük sizi aradıktan sonra bunu belirtmeniz gerekmektedir. Banka genel müdürlük sizi aradıktan sonra, bu şekilde şubelere gitmeden de kredi kullanabileceksiniz.