Yarın Son Kez Başvuru Alınacak: Bankadan İşlem Yapmak İsteyenlere Duyuru!

Bankalar üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar için yarın son kez düşük faiz oranları ile kredi verileceği açıklandı. Kurban bayramın gelmesiyle birlikte arefe günü ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere destek verecek olan Akbank, özellikle banka hesabı olan vatandaşların bankaların kapalı olması durumunda bile kredi onayı alabileceğini açıkladı. 

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek, kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanmaktadır. 

Akbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ne kadar kredi onayı aldığınızda, oturduğunuz yerden öğrenmeniz mümkündür. 

Bankalar Ne Yapacağını Şaşırdı! Taşıt, Konut, İhtiyaç Kredileri %42,92'ye Uçtu! Bankalar Ne Yapacağını Şaşırdı! Taşıt, Konut, İhtiyaç Kredileri %42,92'ye Uçtu!

Kolay bir şekilde SMS ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderen kim veya müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 numaralı telefon numarasını arayarak bankadan hemen kredi alabiliyor. 

Akbank müşterisi olan kişiler banka şubeleri, kapalı olmaları durumunda, Akbank Direkt uygulaması, şifresi oluşturarak, bankadan hızlı bir şekilde krediyi alabiliyor. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra sizlere verilecek olan, mimikleri hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. Akbank, sigortalı olarak çalışan kişileri emekli olan kişilere bireysel tüketici kredisi adı altında vermiş olduğum bu kredilerden kredi şartlarına uygun olan kişilere 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli işlem yapmaktadır.