Yasak Elma dizisinde Koronavirüs şoku! Yayınlandığı pazartesi akşamları rekorlar kıran Yasak Elma'da reyting sevinci kursakta kaldı. Bu hafta yeni kadrosuyla bambaşka bir hikayeye başlayacak Yasak Elma çekimlerine başlayamıyor.

Garanti Bankası hesabınız üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başladı Garanti Bankası hesabınız üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başladı
Yasak Elma dizisinde Koronavirüs şoku! Yayınlandığı pazartesi akşamları rekorlar kıran Yasak Elma'da reyting sevinci kursakta kaldı. Bu hafta yeni kadrosuyla bambaşka bir hikayeye başlayacak Yasak Elma çekimlerine başlayamıyor. Halit'in veda ettiği bölüm sonrası dizi yeni senaryoyla yoluna devam edecekti. Ancak Yasak Elma yeni senaryoya devam edemiyor. Sebebi ise;

Yeni Başrol Berk Oktay Koronavirüs'e yakalandı!Savaşçı dizisinden ayrılarak Yasak Elma dizisine dahil olan Berk Oktay ve sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy Koronavirüs'e yakalandı. Corona'yı hafif geçirdiği söylenen ikili Yasak Elma'nın yeni bölüm çekimlerine katılamadı. Berk Oktay'ın "hafif atlatıyorum ancak dizi çekimleri durdu" demesi üzerine Yasak Elma'dan kötü haber geldi.

Çağatay gelemiyor!

Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterini canlandıracak Berk Oktay sevilen diziye gelemiyor. Başrol oyuncusu Halit'e veda eden yapım daha önce yapımcı ve oyuncuların sık sık görüştüğü için dizi çekimlerini hemen durdurma kararı aldı.

Yasak Elma çekimleri durduruldu!

Yasak Elma elde olan iki bölüm daha var. Yasak Elma, 2 bölüm daha ekranlara gelerek Berk Oktay'ın Koronavirüs'ü atlatması beklenecek. Bu hafta sette ilk defa Berk Oktay heyacanı yaşanacaktı ancak nasip olmadı. Berk Oktay gibi Yıldız Çağrı Atiksoy'un da Koronavirüs'e yakalandığı açıklandı. Yasak Elma yeni bölümleri ne zaman gelecek elde ki stok bölümleri yayınlanacak mı henüz bilinmiyor.