Başrollerini da Ece, Şevval Sam, Nesrid Cevadzade, Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak ünlü oyuncu Gökhan Alkan dahil olmuştu. Diziye Gökhan Alkan'ın ardından başarılı aktör Can Nergis de katıldı.

Başrollerini da Ece, Şevval Sam, Nesrid Cevadzade, Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak ünlü oyuncu Gökhan Alkan dahil olmuştu. Diziye Gökhan Alkan'ın ardından başarılı aktör Can Nergis de katıldı. Can Nergis Yasak Elma dizisinde Mert karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.Üç sezondur başarısıyla rakiplerine göz dağı veren Yasak Elma son haftalarda adından daha fazla söz ettirmeye başladı. Show Tv’de Çukur, Star Tv’de ise ekranlara iddialı bir giriş yapan Sefirin Kızı ile yarışan Yasak Elma yeni karakteriyle nasıl yorumlar alacak heyecanla bekleniyor. Peki dizinin yeni karakteri Mert nasıl biri? Gerçek adı ne? Can Nergis kaç yaşında?Mert karakterinin dizide nasıl bir etkiye sahip olacağını henüz bilemiyoruz.Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!


Can Nergis Kimdir?Can Nergis, 27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 35 yaşındaki ünlü oyuncu İkizler burcu.İlk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Can Nergis, üniversite eğitimi için İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti.Bir süre sonra Uzak Doğu’ya gitmiş Çin ve Tayland’da modellik yapmış Tayland’da 8 yıl kalmış ve burada bir restoran açmıştır.2011 yılında Türkiye’ye dönen Can Nergis, “Herşeye Rağmen” adlı dizi ile televizyon dünyasına adım attı.2014 yılında ‘Paşa Gönlüm’ adlı dizide de boy gösteren genç oyuncu esas çıkışını Kanal D ekranlarının uzun soluklu fenomen dizisi ‘Arka Sokaklar’da canlandırdığı rolle yakaladı.Ünlü oyuncu son olarak 2018’de ekranlara gelen ‘Börü’ dizisinde rol aldı.Rol Aldığı Yapımlar2011 – Herşeye Rağmen (Mehmet Demir)

2012 – Dila Hanım (İhsan)

2014 – Paşa Gönlüm (Fikret)

2014 – 2015 Maral: En Güzel Hikayem (Yiğit)

2014 – 2015 Arka Sokaklar (Onur)

2016 – Tatlı İntikam (Tolga)

2016 – 2017 Anne (Ali Arhan)

2018 – Börü (Tolga Erlik)