Meteorolojinin son hava durumu raporuna göre bugün etkili olacak lodos hava sıcaklığını artıracak. Ege'nin kıyı kısımları ile Antalya civarında sağanak yağışların etkisini göstereceği bildirildi.

Sedat Peker FETÖ Hesaplaşmasını Yalanladı! Lan Bırrakkk: "Milleti Kandırıyorlar" Dedi! Mehmet Cengiz Dahil ifşa Etti! Sedat Peker FETÖ Hesaplaşmasını Yalanladı! Lan Bırrakkk: "Milleti Kandırıyorlar" Dedi! Mehmet Cengiz Dahil ifşa Etti!
Meteorolojinin son hava durumu raporuna göre bugün etkili olacak lodos hava sıcaklığını artıracak. Ege'nin kıyı kısımları ile Antalya civarında sağanak yağışların etkisini göstereceği bildirildi. Sabahın ilk saatleri ve akşam saatlerinde yurdun iç ve doğu bölümleri ile Marmara'da sis, pus ve buzlanma hadisesi görülecek.


Lodosun etkisi sıcaklığı artıracak!


Lodosun de etkisiyle ülke yazdan kalma günlere girecek. Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerine çıkacak. Bu da çok beklenen kar yağışlarının bir süre daha etkili olmayacağına işaret ediyor. Marmara ve Ege'de güneyli yönlerden zaman zaman rüzgar kuvvetli (60-75 km/sa) olacak. Kuvvetli lodostan dolayı çatı uçması, soba zehirlenmesi, baca tıkanması ve ağaç devrilmesi tehlikesinin ortaya çıkacağı aktarıldı.

ANKARA 10°C
Az bulutlu

İSTANBUL 16°C
Zaman zaman çok bulutlu

İZMİR 15°C
Yer yer sağanak yağışlı

TRABZON 13°C
Çok bulutlu

ERZURUM -3°C
Parçalı ve az bulutlu

ANTALYA 18°C
Yer yer sağanak yağışlı

ZONGULDAK 18°C
Parçalı bulutlu