ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova bu akşam 78. bölümüyle ekranlara geldi.

Teoman ve Bartu Küçükçağlayan Karesine Çağrı Geldi! "Hemen Bana Ulaşsın" Cevabı Sosyal Medyayı Salladı! Teoman ve Bartu Küçükçağlayan Karesine Çağrı Geldi! "Hemen Bana Ulaşsın" Cevabı Sosyal Medyayı Salladı!
ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova bu akşam 78. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış'ın paylaştığı dizide; trafik kazası yapan ve ağır yaralı bir şekilde hastaneye yetiştirilen Yılmaz yaşam savaşını kaybetti. Bunun ardından Uğur Güneş neden diziden ayrıldı? Yılmaz, Bir Zamanlar Çukurova'ya geri dönecek mi? araştırılmaya başlandı. İşte detaylar...

Yılmaz, Züleyha ve Demir arasındaki aşk üçgenini anlatan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde peş peşe ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda başrol oyuncularından Vahide Perçin'in veda ettiği diziye bu akşam Uğur Güneş veda etti.

Geçen bölümde; oğlu Kerem Ali'nin koltuktan düştüğü haberini alan Yılmaz, aceleyle gitmeye çalışırken uçurumdan aşağıya yuvarlandı. Demir'in çabaları sayesinde yanmak üzere arabadan sağ çıkan Yılmaz, hastanede ameliyattan sağ çıksa da kurtulamadı. Böylece Bir Zamanlar Çukurova 78. bölümde Yılmaz'a hayat veren başrol oyuncusu Uğur Güneş diziden ayrıldı. Peki Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova'ya geri dönecek mi? Niçin veda etti


Uğur Güneş neden diziden ayrıldı?


Bir Zamanlar Çukurova dizisinin akışı izleyicileri yavaş yavaş sıkmaya başladı. Sürekli Demir ve Yılmaz arasında kalan Züleyha ve iki ailenin çatışması bitmek bilmedi. Bu duruma el atan senaristler ise akışa yeni karakterler eklerken; bazı karakterleri de çıkardı. Bunlardan biri de Uğur Güneş oldu.

Öte yandan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılan Uğur Güneş'in Faruk Tebek’in yönetmenliğini yapacağı ve bir süredir medyada konuşulan Kanunsuz Topraklar dizisiyle görüştüğü şeklinde söylentiler dolaşıyor. Ancak konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Geldiğinden sizlerle paylaşacağız...

Bir Zamanlar Çukurova 78. bölümde neler oldu?


Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da kader kartları baştan dağıtılıyor! Demir ve Müjgan boşanmayı kabul etmiştir. Züleyha ve Yılmaz Adnan'ı alıp, yeni evlerine yerleşir… Ama kaderin bu aşk üzerindeki hikayesi henüz sona ermemiştir! Mahkemeye birlikte giden Demir ve Züleyha'nın arkasından, Kerem Ali'nin hastaneye götürüldüğü haberi ile fırtına gibi yola çıkan Yılmaz, otomobili ile uçurumdan yuvarlanır! Gözleri önünde gerçekleşen kazanın ardından, Züleyha gözyaşları ve çığlıklar ile yardım için çırpınırken, Demir, ağır yaralı Yılmaz'ı oradan çıkarmak için canını dişine takacaktır! Son bir gayretle, Yılmaz'ı kucaklayarak uzaklaştıkları anda ise otomobil havaya uçacaktır!

Adeta bir can pazarı yaşanır ve Demir ile Züleyha, Yılmaz'ı hastaneye yetiştirir! Ağır yaralı olan Yılmaz ameliyata alınırken, haber de Çukurova'ya yayılır! Ancak, Müjgan ve Fikret'e kimse ulaşamaz! Bu durum Behice'yi bile telaşlandıracaktır! Fekeli ve Züleyha, Demir'e nasıl teşekkür edeceklerini bilemezler! Uzun bir ameliyat sonrası, Yılmaz gözlerini açacaktır. Olan biteni hayal meyal da olsa hatırlayan Yılmaz da can düşmanına can borçludur! İki ezeli rakip, hastane odasında, birbirlerine hem haklarını helal edecektir, hem de her ikisi de evlatlarını birbirine emanet edecek kadar, eski defterleri kapatacaktır!

Tüm bu hengame içinde, Fikret hem Müjgan'a ihtiyaç duyduğu yakınlığı gösterecektir, hem de Yılmaz'ın mülkleri ile ilgili görüşmelerine devam edecektir. Fikret'in hastane ziyaretinde ise şehrin yeni doktoru kendisini beklemektedir!

Saniye artık Sevda ile savaşmaktan hiç çekinmez hale gelecektir. Haminne, Sevda'ya Hünkar'ı anlattıkça, evin içinde gerginlik de artacaktır! Savaşın gerilimi artarken, Sevda'nın tüm çalışanlarla birlikte mutfağa girmesi ise herkesi şaşkına çevirecektir! Saniye, artık konakta da, Çukurova'da da kalmamaya karar verecektir. Tüm bunlar olurken, kader ise İstanbul'dan bir gece kara trene binip gelen Züleyha ve Yılmaz ile başlayan, Hünkar'ı, Fekeli'yi, Demir'i, Müjgan'ı ve tüm Çukurova'yı derinden etkileyen, değiştiren bu hikayede yeni bir sayfa açmak için beklemektedir.