Yemek Sepeti binası önünde dikkat çeken şüpheli araç! Gerçek ortaya çıktı!

Yemek Sepeti'nin idari işler müdürü Murat Polat, şirkete gelen bir mail üzerine 5 Kasım'da polis merkezine gitti. Bina yönetimini tarafından gönderilen mailde, binada Yemek Sepeti'nin genel merkezinin bulunduğu katın şüpheli bir araç tarafından izlendiği

Genel 21.12.2020 - 16:50 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Yemek Sepeti'nin idari işler müdürü Murat Polat, şirkete gelen bir mail üzerine 5 Kasım'da polis merkezine gitti. Bina yönetimini tarafından gönderilen mailde, binada Yemek Sepeti'nin genel merkezinin bulunduğu katın şüpheli bir araç tarafından izlendiği ve fotoğraflandığı belirtiliyordu. İdari işler müdürü Polat, daha sonra durumu şirketin sahibi Nevzat Aydın'a bildirdi. Nevzat Aydın'a mesaj atan Polat, ünlü iş adamının bir süre binanın otoparkını kullanması gerektiğini bildirmişti.

"4 gün üst üste farklı saatlerde geldi"


Yapılan incelemelerde beyaz bir aracın içinde görüntülenen maskeli bir kişinin, binanın farklı açılardan görüntülerini çektiği görülüyor. Şüpheli kişinin 4 gün üst üste binanın önüne gelerek çeşitli görüntüler çektiği kaydedildi. Binayı görüntüleyen şahsın, ilgi çekmemek için bina önüne farklı saatlerde girdiği kaydedildi.

"Eşimle beraber satılık ev arıyorduk"


Kamera görüntülerin giren şüpheli aracın sahibinin 31 yaşındaki Mustafa K. olduğu anlaşıldı. Eşinin Kanyon AVM'de çalıştığını belirten Mustafa K., eşiyle beraber bölgede ev aradıklarını ve bu nedenle çeşitli görüntüler çektiğini aktardı. İlana çıkan satılık evlerin fotoğrafını çektiğini kaydeden Mustafa K., kız arkadaşının da kendisine şahitlik edeceğini söyledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@