Sunuculuğu Seda Sayan’ın üstlendiği Yemekteyiz, tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta beş iddialı yarışmacının kıyasıya rekabet ettiği yarışmada 18 Aralık çarşamba günü ilginç bir gelişme yaşandı.

Sunuculuğu Seda Sayan’ın üstlendiği Yemekteyiz, tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta beş iddialı yarışmacının kıyasıya rekabet ettiği yarışmada 18 Aralık çarşamba günü ilginç bir gelişme yaşandı. Programa Ankara’dan katılan 4. gün yarışmacısı Emine Sürsavur, yeğeninin evinde yemek yapacağını söyledi. Ancak apartman yöneticisi izin vermediği için şu anda program için yarışacak bir yeri olmadığını da itiraf etti. Duyduklarına şaşıran Seda Sayan ise bu durumda ne olacağını dış sese sordu. Dış sesin, ‘çekim yapılacak bir ev olmadığı için yarışmacı diskalifiye olacak’ sözleri ise diğerlerini sevindirirken, Emine Hanım çok üzüldü. Hal böyle olunca Yemekteyiz Emine Sürsavur diskalifiye mi oldu? Yarışmadan ayrılıyor mu aranmaya başladı.Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti


YEMEKTEYİZ EMİNE SÜRSAVUR DİSKALİFİYE Mİ OLDU? Yemekteyiz’de kendi gününden bir gün önce yarışacak bir ev bulamadığını söyleyen Emine Hanım, çaresizce gözyaşları içinde ağladı. Buna çok üzülen Leyla Hanım ise rakibine kendi evinde yarışabileceğini söyledi.Yani Yemekteyiz Emine Sürsavur diskalifiye olmadı. Rakibi Leyla Hanım’ın evinde yemeklerini yapıp, misafirlerini ağırlayacak.