Yemin 144. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yemin 19 Aralık yeni bölüm çıktı mı? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin 19 Aralık yeni bölüm fragmanı neler olacak.

Yemin 144. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yemin 19 Aralık yeni bölüm çıktı mı? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin 19 Aralık yeni bölüm fragmanı neler olacak. Yemin 19 Aralık yeni bölüm fragmanı neler olacak. Yemin 144. bölüm fragmanı çıktı mı? 19 Aralık 2019 Yemin fragmanı sizlerle.Yemin 144. Bölüm Fragmanı

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?


Sevilen dizi Yemin yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen Yemin 144. Bölüm fragmanı yayınlandı. Emir ve Reyhan düğün öncesi neler yaşayacak? Cavidan düğünü engellemek için ne yapacak? Narin ve Aslı neden kavga ediyor? Kemal, kimi tercih edecek? İşte detaylar…Yemin 144. bölüm fragmanı çıktı mı? 19 Aralık 2019 Kanal 7Kanal 7 ekranında seyirciyle buluşan Yemin romantizm dolu anlara sahne olmaya devam ediyor. Reyhan ve Emir’in yeniden bir araya gelmesiyle ivme yakalayan dizi, seyirciden tam not almayı başarıyor. Kemal ve Narin arasında kıskançlık rüzgarı esiyor. Aslı’nın gelişiyle birlikte Kemal’i kaybedebileceğinin farkına varan Narin, gururun.

Emir ve Reyhan rüya dolu günler yaşamaktadır. Birbirlerinden ayrı geçirdikleri her günün acısını çıkarmak istemektedirler. Fedakarlıklarla güçlenen aşkları sayesinde yeniden mutluluğu yakalayan Emir ve Reyhan, düğün hazırlıklarına başlamıştır. Reyhan, Emir’e duyduğu aşkı yazdığı şiirle ortaya koymuştur. Emir de Reyhan’a güzel bir sürpriz yapmak istemektedir. Öte yandan Cavidan için sıkıntı dolu günler yaşanmaktadır. Ne yaparsa yapsın Emir ve Reyhan aşkını bitiremeyen Cavidan, yine de pes etmemeye kararlıdır. Bu yüzden planlar yapmaya başlar. Lakin, bu sefer daha dikkatli olması gerektiğinin farkındadır. Oya’da Emir ve Reyhan aşkını sonuna kadar desteklemektedir.

Hikmet’in sağlık durumu düzelmeye başlar. Narin, Kemal’i deliler gibi kıskanmaktadır. Aslı’nın Kemal’e olan ilgisinden rahatsız olan Narin, duygularını kontrol altında tutamamaktadır. Narin’deki değişimin nedenini anlayamayan Kemal şaşkındır. Aslı’nın ilgisine karşı nezaketle karşılık vermektedir. Fakat, kalbinin asıl sahibi Narindir. Narin ve Kemal, duygularını itiraf etme noktasına doğru adım adım ilerlemektedir. Aslı’nın varlığı sayesinde Narin, gururunu göz ardı etmeye başlamıştır. Aslı’nın evden gitmesi için Kemal ile konuşmaya karar verir.