Yemin 152. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Yemin 152. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yemin 152. bölüm fragmanı 31 Aralıkta mı 31 Ocak'ta mı yayınlaancak. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin 152. bölüm fragmanı çıktı mı? Yemin 152. bölüm fragmanı neler olacak. Yemin 152. bölüm fragmanı sizlerle.Yemin 152. Bölüm FragmanıKanal 7’nin sevilen dizisi Yemin de aşkın en güzel hali anlatılmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yemin 152. Bölüm fragmanı yayınlandı. Emir ve Reyhan arasında neler yaşanacak? Cemre, Reyhan’a zarar vermek için ne yapacak? Cavidan ve Cemre’nin yeni planı ne olacak? İşte detaylar…Yemin 152. bölüm fragmanı 31 Aralık var mı?2019’a damga vurmayı başaran Yemin dizisi yeni yılda da seyirciyle buluşmaya devam edecek. 150 bölüm barajını aşarak Türkiye televizyon tarihine adını yazdırmayı başaran Yemin de destansı bir aşk hikayesini işleniyor. Emir ve Reyhan farklı hayat tarzları ve karakterlerine rağmen büyük bir aşkı paylaşıyor. Kemal ve Narin, geçmişin kırgınlıklarının üzerine yeniden aşka tutunmaya çalışıyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Yemin 152. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti


Reyhan ve Emir, yeniden evlenmenin mutluluğunu yaşıyor. Binbir türlü oyun ve acıya katlanmalarına rağmen aşklarından vazgeçmeyen Emir ve Reyhan, nihayet mutluluğu yakalamıştır. Emir, aşkını herkes duysun herkes bilsin istiyor. Bir daha asla Reyhan’dan ayrılmak istemeyen Emir, bu uğurda ailesini bile karşısına alacağını kanıtladı. Düğün hazırlıkları yaparken; kaçarak evlenmeyi tercih eden ikili mutluluklarını sevdikleriyle daha sonra paylaştı. Reyhan, Emirsiz bir hayat yaşayacağına inanırken yine ona kavuşmuş olmasına inanamıyor. Mutluluğunun her an bozulacağını düşünen Reyhan, Emir’i kaybetmek istemiyor.Cavidan, Emir ve Reyhan’ın yeniden evlenmesinden dolayı çok sinirlidir. Lakin, elinden hiçbir şey gelmemektedir. Bu esnada hastaneye kaldırılan Cemre’de, takıntı haline getirdiği Emir’in Reyhan ile evlendiğini öğrenir. Yeniden hayata tutunmaya karar veren Cemre, büyük bir öfke ve kin beslemektedir. Ne olursa olsun Emir ve Reyhan’ı ayırmaya kararlıdır. Bu yüzden Cavidan’a gider ve ikili yeniden hain planlar kurmaya başlar. Bu sefer, sonsuza kadar ayrılmalarını sağlayacak inanılmaz bir plan hazırlığına başlamışlardır.