CepteTEB'in yeni üyelerine özel 1200 TL'lik ödeme fırsatı duyuruldu. Bankadan gelen açıklama sonrasında şartlar da açıklandı. Hesaplarınızı kontrol edin çünkü TEB'in müşterilere yeni ödemeler yapacağı öğrenildi. İşte harcamaya göre iade kampanyasında son durum...

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

CepteTEB üyelerine sunulacak fırsata dair bilgiler verildi. İlk defa CepteTEB üyesi olduysanız bankanın müşterilere sunduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Öte yandan banka başka hangi avantajları ile gündemde? Harcama yaptıkça iade hakkı kazanacaksınız.

Harcamalarınızın Bir Kısmı İade!

Yapacağınız harcamaların en fazla %5'i kadarı size iade edilecek. 12 ay boyunca harcamaların iadesi sürecek. Sonrasında ise çeşitli detaylara değinildi. Alışverişlerdeki şartları öğrenmek isterseniz TEB'in resmi internet sitesi üzerinden bilgi edinebilir veya banka şubelerine müracaat edebilirsiniz. Üstelik mobil uygulamadan da gerekli bilgi akışı sağlanıyor.

1200 TL Hesaba Yatırılacak

CepteTEB'in son kampanyasıyla birlikte yeni müşterilere toplamda 1200 TL'lik ödeme yapılacak. 12 ayın sonuna ne kadar harcama yaptıysanız belirli bir yüzdeliği size iade edilecek. Sonrasında ise iadelerini kullanabileceksiniz. Bankanın sunduğu avantajı değerlendirmek için de belirli bir süreniz bulunmakta.

Son 2 Gün Kaldı

Bankanın iade fırsatını değerlendirmeye başlamanız için 2 gününüz kaldı. Eğer bu süreyi geciktirmeden gerekli başvuruları sağlarsanız 12 ay boyunca her ay harcamalarınızdan iade alabileceksiniz.