Yapı Kredi'den gelen hamle ile birlikte konut kredisi çekmek artık çok kolay. Ev sahibi olacaklara düşük faizli kredi verilecek. Son zamanlarda bankanın kredi faiz oranlarını düşürdüğü de biliniyor. İşte Yapı Kredi'den 2023 konut kredisi başvuru şartları...

Yapı Kredi, özel konut kampanyası ile dikkatleri üzerine çekti. Bankadan gelen hamle ile birlikte merak edilenler de yanıt buluyor. Öyle ki Yapı Kred üzerinden konut sahibi olmak isterseniz faiz ve vade avantajlarına gelin hep birlikte göz atalım. Banka, müşterilerine sunduğu fırsatlar ile gündeme geliyor. Araç, taşıt ve ihtiyaç kredisinin yanı sıra emekli promosyonunda da beklentileri karşılamaktadır. Dolayısıyla bankanın kullanıcılar için özel bir hizmet verdiğini söyleyebiliriz.

Yapı Kredi Ev Sahibi Yapıyor!

Yapı Kredi, 120 ay vade ile vermiş olduğu konut kredisi sayesinde ev sahibi olmanıza katkı sağlıyor. Üstelik kredinin faiz oranı da beklentileri karşılamakta. Her ne kadar kamu bankaları 0,69 faiz oranı ile gündeme gelse de bu faiz oranı herkesi kapsamamaktadır. Orta gelirli vatandaşlar eğer bu projedeki faizlerden yararlanamaz ise Yapı Kredi gibi bankalardaki avantajları tercih etmektedir.

A101'e Gelenler Xiaomi Redmi Note 11 Pro'yu Evine Götürüyor! İşte Akıllı Telefon Fiyat ve Özellikleri! A101'e Gelenler Xiaomi Redmi Note 11 Pro'yu Evine Götürüyor! İşte Akıllı Telefon Fiyat ve Özellikleri!

Konut Kredisi Başvuru Şartları ve Belgeler

Konut kredisi çekmek için başvuru yapacaksanız hangi şartları karşılamalısınız ve hangi belgeler yanınızda olmalıdır? Bu sorunun cevabı oldukça elzemdir çünkü bankada resmi başvuru yaparken belgelere çok dikkat edilir. TC kimlik fotokopisi, gelir belgeis, abonelik gerektiren herhangi bir ödemeye ilişkin fatura veya ikametgah adresi ve satın alacağınız konutun tapu fotokopisi başta olmak üzere bazı önemli şartlar mevcuttur.

kreditablosu