Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı bir otelde yeni evli çift balayı için gittikleri otelin odasında ölü bulundu.

Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı bir otelde yeni evli çift balayı için gittikleri otelin odasında ölü bulundu.

Far Cry 5 Oyunu Ücretsiz Oynanabilecek! Ubisoft'ta Far Cry Tutkunlarını Sevindiren Haber! Far Cry 5 Oyunu Ücretsiz Oynanabilecek! Ubisoft'ta Far Cry Tutkunlarını Sevindiren Haber!

Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar beldesinde bulunan bir otelde cinayet ihbarı yapıldı. Elde edilen bilgilere göre, yeni evli çift M.A. ve K.A., balayı yapmak için otele geldi ve sonrasında da yakınları kendilerinden bir daha haber alamadı. Otele hafta sonu giriş yapan çiftten haber alamayan otel görevlileri oda telefonunu aradı ancak çiftten herhangi bir dönüş alamadı.

Otel odasında hareketsiz bir şekilde yatarken bulunan çiftin hayatlarını kaybettiği belirtildi.

Durum üzerine otel çalışanları, çiftin odasına giderek kapıyı açtı. Kapının açılmasının ardından M.A. ve K.A. çiftinin hareketsiz yattıklarını gören otel çalışanları durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber verdi. Otele Jandarma ve sağlık ekipleri intikal ederken, sağlık ekipleri ilk incelemelerinin ardından balayı için otele gelen yeni evli çiftin hayatını kaybettiklerini açıkladı.

Çiftin cenazeleri otopsi yapılması için Ürgüp Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Otopsinin ardından ortaya çıkacak sonuca göre çiftin kesin ölüm nedenleri anlaşılacak.