Yılbaşı Akşamına Özel Gıda Alışverişine 100 TL Hediye!

Yılbaşı Akşamına Özel Gıda Alışverişine 100 TL Hediye! Yeni yılın başlamasına sayılı günler kalan market harcamasına 100 TL kazandıran indirim TEB bankası ile duyuruldu. TEB debit kart ile yapılacak kasap, market, manav ve şarküteri harcamasına 100 TL iade ediyor. Yılbaşı harcamaları için kazandıran teklif 1 Ocak tarihinde sona erecektir. 23 Aralık tarihinde başlatılan kampanya yalnızca şarküteri, market, kasap ve manav reyonlarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. 300 TL ve üzeri her market harcaması 25 TL toplamda ise 100 TL indirim kazandıracaktır. 

Market Harcamasına 100 TL Kazanma Şartı Nedir?

Yeni yılda kişilerin sevdikleri ile beraber kuracakları masalarda gıda ürünlerine yönelik her bir ürün alımı TEB bankası ile fırsata dönüşüyor. 1 Ocak tarihine kadar geçerli olan kampanya en fazla 100 TL indirim kazandırıyor. Kampanya dahilinde kazanılan indirim tutarı 5 Ocak tarihinde hesaba yükleniyor. Yalnızca bireysel banka kartı ile yapılacak harcamalar dikkate alınıyor. Kredi kartı ya da ticari kartı ile yapılacak harcamalar dikkate alınmıyor. İptal ya da iade durumunda kazanılan indirim tutarı hesaptan geri alınıyor. 

Market Harcamasına 100 TL Nasıl Kazanılır?

Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler CEPTETEB banka müşterisi olması gerekiyor. Ardından mobil uygulamaya da kısa mesaj yoluyla katılım sağlanabilir. Aynı gün içinde yapılacak olan harcamanın ilki dikkate alınacaktır Kanuni olarak takipte bulunan müşteriler bu kampanyadan faydalanamıyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin mesaj gönderebilmek için bankada kayıtlı cep telefonu numarasını kullanması gerekiyor.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Kampanya dahilinde yapılacak olan harcamanın hemen öncesinde CEPTETEB mobil uygulaması içerisinde yer alan kampanya bulunarak katıl tuşuna basılmalıdır. Kısa mesaj yoluyla kampanyaya katılım sağlamak isteyenler harcamayı yapmadan önce cep telefonuna mesaj kısmına indirim MARKET yazarak 4616'ya sms olarak gönderilmelidir.