Her sene yılın bu dönemlerinde olduğu gibi yine gündemde aynı konu var. Bir yıl bitiyor ve bir yıl başlıyor.

Her sene yılın bu dönemlerinde olduğu gibi yine gündemde aynı konu var. Bir yıl bitiyor ve bir yıl başlıyor. Acısıyla tatlısıyla eski sene geçip giderken yeni senenin gelişini kutlarız. Kimisi evde ailesi ile vakit geçirir kimisi de dışarıda arkadaşlarıyla toplanır. Her nerede olursak olalım hatta yılbaşı kutlayalım ya da kutlamayalım herkesin için milli piyango heyecanı vardır. Bana çıkarsa 3 ev, 5 araba, 2 yat alacağım hatta sana da araba alacağım gibi söylemlerle hem umut eder hem de eğleniriz. Bu sene yılbaşında yaşanan koronavirüs sebebiyle sokağa çıkmak yasak. 4 gün sürecek olan yılbaşı karantinasında herkes sevdikleriyle evlerinde yeni yılın gelişini kutlayacak. Yeni yıl gecesinin tatlı heyecanı olan milli piyango da olmazsa olmazlardan. Yılbaşına sayılı günler kala vatandaşlar da yılbaşı biletlerini araştırmaya başladı. Bu sene Yılbaşı bilet fiyatlarının ne kadar olduğu çok merak ediliyor. 2021 Milli piyango bilet fiyatları ne kadar ? Milli Piyango bilet fiyatları; tam, yarım, çeyrek bilet kat TL ?

Milli Miyango İdaresi bu sene 2020 yılında milli piyango tutarının tam 100 milyon TL değerinde olduğunu açıkladı. Milli piyango ikramiyesinin 100 milyon TL olduğunu diyen vatandaşlar bir umut diyerek yılbaşı bileti almaya başladı. Henüz bilet almayan vatandaşlar da merakla bu senenin bilet fiyatlarını araştırır oldu. 2021 yılı milli piyango bilet fiyatları belli oldu mu diye sorular da aranmaya başlandı. Bu sene yılbaşı biletlerinin fiyatları açıklandı. Milli piyango biletlerinin fiyatı her bütçeye uygun. Üç farklı kategoride olan biletler, pek çok satış noktasında vatandaşlara sunuluyor. Milli piyango tam bilet ücreti 100 TL olarak belirlendi. Milli piyango tam biletin ardından milli piyango yarım bilet ise 50 TL olarak satışa sunuldu. Son olarak ise milli piyango çeyrek bilet 25 TL'den müşterilere satılmaya başlandı.

Milli piyango bilet fiyatları:

Milli piyango tam bilet: 100 TL

Milli piyango yarım bilet: 50 TL

Milli piyango çeyrek bilet:25 TL2021 milli piyango bilet satışları başladı mı ? Yılbaşı biletleri satışa çıktı mı ?

Milli piyango bilet satışları her sene olduğu gibi bu senede 29 Kasım'da satışa sunulmaya başlandı. Ağırlıklı olarak yılbaşından hemen önce alınsa da çoğu mağaza ve market vatandaşlara alışverişlerinin yanında hediye olarak yılbaşı bileti vermeye başlıyor. 29 Kasım'da satışa sunulan milli piyango biletlerinde büyük ikramiyenin ne zaman belli olacağı, kime çıkacağı da merak ediliyor. Milli piyango büyük ikramiyenin 31 Aralık gecesi çekilmesi planlanıyor.

Milli piyango bileti nasıl alabilirim ?

Milli piyango biletleri satışa sunuldu. 29 Kasım tarihinde satışa sunulan yılbaşı biletlerini isteyen herkes alabilir. Ancak ikramiyenin çıkması durumunda biletten çıkan para ikramiyesini, ödülünü kazanan kişinin 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Milli piyango biletlerini nasıl ve nereden alabilirim diye soranlar da oldukça fazla. Yılbaşı biletlerini ister satışı olan yerlerden isterseniz de internetten online olarak alabilirsiniz.