Türkiye'de en çok takip edilen sosyal medya platformu olan Youtube erişim sağlanamıyor. Youtube, 14 Aralık tarihinde erişim kesintisi yaşıyor.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek
Türkiye'de en çok takip edilen sosyal medya platformu olan Youtube erişim sağlanamıyor. Youtube, 14 Aralık tarihinde erişim kesintisi yaşıyor. Vatandaşlar Youtube kapatıldı mı? Youtube'a neden girilmiyor? Youtube ne zaman düzelir sorusuna yanıt arıyor.

Youtube kapatıldı mı?

Sosyal medya sitesi Youtube girildiğinde Oops yazarak "Something went wrong" yazısıyla karşı karşıya kalıyoruz. Bir şeyler yanlış gitti anlamına gelen Youtube'a erişim sağlanamıyor. Ancak ilk aldığımız bilgilere Youtube kapatıldımadı. youtube girilme nedeni Türkiye'den değil Global bir problemYoutube 14 Aralık neden girmiyor? Youtube çöktü mü?

Youtube, sadece Türkiye de değil, Tüm dünyada Server problemi yaşıyor. Google'a ait olan Youtube'a erişim problemi dünya üzerinden yaşanıyor. 14 Aralık Youtube ne zaman geri gelecek, 14 Aralık 2020 Youtube ne zaman düzelecek sorusu yanıt buldu.

14 Aralık 2020 Youtube ne zaman düzelir?

Aldığımız bilgiye göre Google ve Youtube çalışanları sorunun 1 saat içinde çözüleceğini bildirdi. Youtube erişimin 16'ya saat gelmeden çözüleceği ve herkese açılacağı bildirildi.