Sefirin Kızı'nda yüzler güldü ! Sefirin Kızı izleyenleri de kanalı da sevindirdi

Star TV'nin en sevilen ve en iyi gören dizisi olan Sefirin Kızı yüzleri güldürdü. Yayınlandığı günden beri reytingleriyle gündeme gelen ve başarısını sürdüren Sefirin Kızı dizisi, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Dizi Haberleri 14.12.2020 - 15:02 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Star TV'nin en sevilen ve en iyi gören dizisi olan Sefirin Kızı yüzleri güldürdü. Yayınlandığı günden beri reytingleriyle gündeme gelen ve başarısını sürdüren Sefirin Kızı dizisi, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Dizi yayınlandığı kanal olan Star TV'de ayakta kalabilen ve popülerliğini koruyabilen tek dizi olarak gündeme geldi. Sefirin Kızı dizisine ilgi çok büyük !

Star TV'de yayınlanan pek çok dizi diğer kanallarda olan birçok dizi gibi reyting mağduru olduğu için final yapmak zorunda kaldı. Düşük reytingler, maddi yetersizlikler, yaşanan pandemi süreci gibi pek çok nedenlerden dolayı final yaptılar.Star TV'de bu sezon Pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı dizisi haricinde kanal tutan bir dizi olmadı. Elçin Sangu, Mehmet Ozan Dolunay ve Yasemin Allen gibi başarılı oyuncuların yer aldığı, romantik komedi dizisi olan İyi Günde Kötü Günde’nin yayın hayatına son verildi.Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada’nın başrollerinde olduğu Güvercin adlı dizide henüz 3. bölümündeyken final yapmak zorunda kaldı. Sonrasında başarılı oyuncu kadro ile geçtiğimiz sezon çok başarılı bir giriş yapan Babil dizisi yer alıyor. Halit Ergenç, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay, Onur Saylak ve Mesut Akusta’nın başrollerini paylaştığı dizide düşük reyting sonucunda 20. bölümü ile final yapmaka mecbur bırakıldı.Şimdilerde 3. bölümü yayınlanan Sol Yanım adlı dizide final yapacak gibi duruyor.  Özge Yağız, Tolga Mendi, Emre Bey ve Cemre Baysel gibi başarılı genç isimlerin yer aldığı dizinin reyting sonuçları da çok iç açıcı değil. Dizi Perşembe günü yayınlanan diğer dizilerin karşısında uzun soluklu olamayacağa benziyor.Star TV'nin yayınlanan dizilerini incelediğimizde Sefirin Kızı dizisinden başka bir dizisinin kanalın yüzünü güldürmediğini görüyoruz. Pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı dizisi de her ne kadar yayınlandığı kanal olan Star TV'de başarılı olsa da, genel reyting durumuna bakıldığında çok iyi değil. Pazartesi günleri reyting sıralamasında 4. olmaktan kurtulamıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@