Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısa bir süre evvel yeni konut edinme paketleri hakkında bilgi vermişti. Bu anlamda 0,49 ile 0.55 arası faizle alabileceksiniz

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Ev, araba ve ihtiyaç kredisi olarak herkes alacak! Yüzde 0,49 ile 0.55 arası faiz müjdesi geldi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısa bir süre evvel yeni konut edinme paketleri hakkında bilgi vermişti. Toplumun değişik kesimlerinden ve farklı ödeme şartlarına sahip ailelerin kullanacağı kredilere uygun şartlarda bankalardan da yeşil ışık yanmasının belirtisi geldi.  Yüzde 0,49 ile 0.55 arası farklı paketler halkın kullanımına açılacağı belli oldu. Bu konuda bankalar da ev sahibi olmak isteyenlere bir fırsat tanıyarak yeni ve düşük faiz oranlarıyla kredi seçeneklerini açıkladı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısa bir süre evvel yeni konut edinme paketleri hakkında bilgi vermişti. Toplumun değişik kesimlerinden ve farklı ödeme şartlarına sahip ailelerin kullanacağı kredilere uygun şartlarda bankalardan da yeşil ışık yanmasının belirtisi geldi.  Yüzde 0,49 ile 0.55 arası farklı paketler halkın kullanımına açılacağı belli oldu.

Bu konuda bankalar da ev sahibi olmak isteyenlere bir fırsat tanıyarak yeni ve düşük faiz oranlarıyla kredi seçeneklerini açıkladı. 

Ev Sahibi Olacakların Sayısı Artacak

TOKİ uygulamaları ile çok sayıda aile ev sahibi olmaktadır. Ancak bir üst basamak gelire sahip ailelerin de ev sahibi olma koşulları bu sayede oluştu. Onlarda bu kredilerden faydalanarak ev sahibi olacaktır.

Çıkmaza giren inşaat sektörü de bu durumda ayakta kalmayı başaracaktır. Düşük faizli yeni kredi açıklaması ile toplumun çeşitli kesimlerinde sevinç ile karşılanmıştır.

ilan365.net özel haber