Daha önce televizyon ekranlarında benzeri görülmemiş olan bir yarışma programı başlamaya hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan Yüzleşme adlı yarışma da yaşanacak olan olaylar şimdiden çok merak ediliyor.

Daha önce televizyon ekranlarında benzeri görülmemiş olan bir yarışma programı başlamaya hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan Yüzleşme adlı yarışma da yaşanacak olan olaylar şimdiden çok merak ediliyor. Kanal D ekranlarının sevilen yarışması olmaya aday olan Yüzleşme yarışmasının konusu ve anlatacağı merak ediliyor. Yüzleşme adlı yarışmanın amacı ve yarışmada neler yapılacağı oldukça araştırılmaya başladı. Bunun yanında Yüzleşme adlı yarışmanın sunuculuğunu yapacak olan isim de merak uyandırdı. Kanal D ekranlarında başlaması beklenen Yüzleşme yarışmasının sunuculuğu Doç. Dr. Oytun Erbaş yapacak. Oytun Erbaş'ın sunumu ile başlayacak olan Yüzleşme yarışmasının ne zaman başlayacağı ve hangi günler, saat kaçta yayınlanacağı da merak ediliyor. Bunun yanında yarışmanın tanıtım filmini izleyen kişiler de yarışmaya nasıl başvuru yapıldığını araştırmaya başladı. Kanal D ekranlarının merak uyandıran sıra dışı yeni yarışması Yüzleşme programı hakkında detaylar sizinle. Yüzleşme programı konusu ne, ne anlatacak ? Yüzleşme hangi kanalda ve ne zaman başlayacak ? Yüzleşme yarışması başvuru nasıl yapılır ?

Kanal D Yüzleşme Konusu Ne ?

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Yüzleşme programının tanıtım filmleri izleyenlerin beğenisine sunuldu. Yüzleşme programının konusu diğer yarışma programlarına göre oldukça farklı. Yüzleşme adlı programda her hafta birbirinden farklı kişiler yer alacak. Programda her hafta 7 farklı aile yarışacak. 7 farklı ailenin yarıştığı Yüzleşme adlı programda yarışmacılar aynı evde yaşayacaklar. Aynı evde yaşayan yarışmacılar, bir hafta boyunca birbirlerini tanımaya çalışacaklar. Programda aynı evde yarışacak olan 7 farklı yarışmacı, hayat boyu yaşadığı sorunları ve dertleri birbirlerine anlatıyorlar. Aynı evde yaşayan yarışmacılar, aynı evde yaşadıkları yarışma sürecinde birbirlerini tanımaya ve anlamaya çalışacaklar. Yüzleşme adlı programda daha önce birbirleriyle tanışmamış olan 7 farklı aile bireyi kendi hayat sorunlarını birbirlerine anlatacaklar. Birbirleri ile yaşadıkları sorunları anlattıktan sonra anlaşıp anlaşamama durumlarına karar verecekler. Program boyunca birbirinden farklı yarışmacılar, yarışma evinde yaşamaya devam edecekler.Kanal D Yüzleşme Programı Yarışmacıları

Doç. Dr. Oytun Erbaş'ın moderatörlük yaptığı Yüzleşme adlı yarışma programı çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kanal D'nin merak edilen yarışması Yüzleşme'nin yarışmacıları da, yarışmanın konusu kadar merak ediliyor. Yüzleşme adlı yarışmada yarışacak olan konukların kim olduğu da merak edilenler arasında yerini alıyor. Kanal D ekranlarında başlayacak olan Yüzleşme programında yarışacak olan yarışmacılar, birbirlerini daha önceden hiç tanımamış olan kişiler olacaktır. Birbirini tanımayan bu 7 aile ferdine ise kendi alanlarında uzmanlaşmış olan uzman doktorlar eşlik edecektir. Fiziksel ve psikolojik alanlarda uzmanlaşmış uzmanlar da programda yer alan kişilerle birlikte olacaklardır.

Kanal D Yüzleşme Sunucusu

Kanal D ekranlarının yeni başlayacak olan programının konusunu merak edenlerin yanında yarışmanın sunucusu da merak ediliyor. Yüzleşme adlı programın sunuculuğunu Doç. Dr. Oytun Erbaş yapacaktır.Oytun Erbaş Kimdir ?

Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan yarışmaya sunuculuk yapacan olan Doç. Dr. Oytun Erbaş'ın kim olduğu izleyenler tarafından merak edildi. Doç. Dr. Oytun Erbaş, 1978 yılında İzmir'de doğmuştur. 42 yaşında olan Oytun Erbaş, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini birincilik ile bitirmiştir. Doç. Dr. Oytun Erbaş'ın sinirbilim, biyolojik psikoloji, fizyoloji ve fizyopatoloji alanları ile özel olarak ilgilenmektedir. Ayrıca Oytun Erbaş, bu sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yüzleşme adlı yarışma programına sunuculuk yapacaktır.

Kanal D Yüzleşme Programı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Oytun Erbaş'ın sunuculuğunu yapacağı Yüzleşme programını gören ve ilgisini çekenler, yarışmaya nasıl başvurabileceklerini merak ediyor. Yüzleşme programına katılmak isteyen kişiler, yarışmaya nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladı. Yüzleşme adlı programa başvurmak ve yarışmaya katılmak isteyen kişiler, Kanal D ekranının resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirlerken isterlerse de 0543 496 21 66 numarasını çevirerek başvuru yapabilirler.