Tarım Kredi Marketleri Mayıs ayında çayın fiyatını düşürdü. 70 TL'den daha az para ödeyerek bir kilo çay satın almak istiyorsanız acele edin. Çünkü yeni zamlarla birlikte çayı bu fiyata almak hayal olabilir.

Kiloluk çay fiyatlarında öyle gelişmeler yaşanıyor ki çok şaşıracaksınız. Tarım Kredi Marketleri'nin ürünlerinde büyük fırsatlar sunuldu. Birkaç hafta içerisinde gelmesi beklenen zammın yanı sıra çay fiyatlarında son kampanyalar yapılıyor. Bir daha bu fiyata bulur musunuz bilinmemekte.

Çay Fiyatlarında Son Durum Nedir?

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Çay fiyatlarında son durum merak konusu haline geldi. Tarım Kredi Marketlerinin yeni kampanyasıyla birlikte fiyatlar indirimli olarak satılacak. Güncel olarak kaç TL üzerinden satış yapıldığı belli oldu. Çayın 1 kilosu ne kadar? Çok yakında raflarda çayın daha da pahalıya satılma ihtimali üzerine konuşuluyor. Bu nedenle çay fiyatı hali hazırda zamlanmamışken vatandaşlar uygun fiyatlı çay satın almak isteyecek.

çayf

15 Mayıs'a Kadar İndirimli!

Marketteki duyuruda ürünün 1 kilosu 69,90 TL'ye satılıyor. Çayın kilosunda büyük fırsat sunuluyor. Tarım Kredi'nin kendi markasının bu kadar uygun fiyatlı olması sevindirdi. Aşağıda yer alan duyuruya göre ise 15 Mayıs'a kadar indirimler sürecek.

”28 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında temel ihtiyaç ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar birçok üründeki indirimler mağazalarımızda sizleri bekliyor. İndirimlerimizden yararlanmak için mağazalarımızı ziyaret etmeyi unutmayın!”