Bir yandan devam eden ekonomik zorluklar bir yandan da meydana gelen büyük depremin etkisi ile vatandaşın acil nakit para ihtiyacı son zamanlarda çok arttı.

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapan kişiler için faiz oranları ve şartlarını sundu.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Ziraat Bankası başvuru ekranı açıldı! Acil nakit ihtiyacı olanlara 10.000 TL ihtiyaç destek kredisi verilecek.  Ekonomik zorluklar ve yükselen enflasyon ile mücadele eden vatandaşlar Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem nedeni ile bir kere daha maddi zorluğun içerisine düşerken bankalar tarafından müşterileri için sunulan ihtiyaç kredisi paketleri de araştırılmaya başlandı. Peki, Ziraat Bankası tarafından müşterilerine özel olarak sunulan paketin içeriği neler? İhtiyaç kredisi faiz oranı yüzde kaç olduğu ve vade miktarı siz değerli okurlarımız tarafından merak edilerek araştırılıyor. İşte merak edilen o detaylar ve daha fazlası sizler için haberimizde yer alıyor.

Durum böyle olunca da  kredi veren bankalar araştırılmaya başlanırken kamu bankaları arasında bulunan Ziraat Bankası kısa bir süre önce açıklamış olduğu ihtiyaç kredisi paketi ile öne çıkmayı başardı. Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlara 100 bin liraya kadar limitli ve 36 ay vade imkanı ile kredi veren banka aynı zamanda internet üzerinden banka şubelerine gitmeden aynı gün kredi çekme olanağı da tanıyor. Ziraat Bankası’ndan müşterilerine özel olarak sunulan kredi paketinin detayları, faiz oranı, vade miktarı neler? Merak edilen sorunun cevabı siz değerli okurlarımız için haberimizde yer alıyor.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİ NEDİR, BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Nakit paraya ihtiyacı olan müşterilere yönelik olarak Ziraat Bankası tarafından 36 ay vade imkanı ile nakit para desteği sağlanılıyor  "Tüm bireysel ihtiyaçlarınıza yönelik olarak ihtiyaç finansmanında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkânına sahip Tüketici Kredimize başvurun, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleri ile en kısa sürede cebinizde olsun" denilerek 100 bin TL’ye kadar internetten kredi başvuru yapma imkanı sunulmaktadır. İstediğiniz ödeme seçenekleri ile esnek bir yapıya sahiptir.

50.000 Türk lirasına kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.000 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası kredi kullanmak isteyen kişiler için ise 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri tutarlarda olan krediler için ise 12 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır.

Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.

Ziraat Bankası, bireysel kredi kullanan kişilere ayrıca Hayat Sigortası ürünü sunmaktadır.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! 10.000 Türk Lirasını KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Kredi kullanmak isteyen müşterilerine internetten başvuru yapma imkanı da sunan Ziraat Bankası 10 bin TL limitli kredi paketinde aylık 407,45 TL taksit ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Kredi vadesi maksimum 36 ay ile sınırlandırılmış olup internetten başvuru yapacak olan kişiler için ise kredi başvuru limiti sınırı 100 bin Türk lirası olarak uygulanmaktadır.