Ziraat Bankası 12-13-14-15 Eylül'de Sadece Banka Hesabı Olanlara 50.000 TL Ödeyeceğini Duyurdu

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında 50000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı. 

Ziraat Bankası, 12 Eylül ile 15 Eylül arasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen ve kendi bankasında hesabı olan vatandaşlara bireysel ihtiyaç kredilerinde düşük faiz oranları ile birlikte gelir belgesiz, masrafsız kredi desteği vereceğini duyurdu. 

Ülkemizin kamu bankası olarak hizmet vermekte olan Ziraat Bankası yapmış olduğu tüm kampanyalar ile birlikte adından söz ettirmeye devam ederken, kredi başvurularında özellikle emekli olan kişilerin tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilere 90 gün ertelemeli olarak hızlı bir şekilde 50000 TL ödeme verilmektedir. 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurusunda, şartlara uygun olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan kredi tutarı aynı gün içinde hesaplarına yatırılarak da kullandırılacaktır. Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulaması kullanan vatandaşlar şubelere gitmeden, Ziraat Bankasının başlatmış olduğu bu kredi kampanyalarına hızlı birşekilde katılarak hem aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alabilmektedirler. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen kişilerin özellikle emekli olarak maaş, taşıma işlemlerini yapmış olmaları durumunda daha yüksek limitlerde kredi imkanı sağlanmaktadır. 

Ziraat Bankası şubelerine giderek başvuru yapmak isteyen vatandaşların banka hesabı olmaması durumunda kimlik ve gelir belgesiyle birlikte, şubelere giderek kredi başvurusunda bulunabileceğini söyleyebiliriz.