Ziraat Bankası 1.51 Faiz Oranıyla, 200.000 TL Kredi Verecek, Başvurular Şubelerden ve İnternette Üzerinden Yapılıyor

Ziraat Bankası 1,51 faiz oranı ile 200 bin lira tutarında kredi verecek. Başvuruları banka şubelerinden ve internet üzerinden yapılabilir. Banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için yeni haber. 1,51 faiz oranı ile bankadan 200 bin lira tutarında kredi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafından başlatılan kampanya ya internet üzerinden başvuru yapabildiği gibi banka şubelerinden de başvuru yapılabilir. İnternet bankacılığı üzerinden 7 gün 24 saat başvuru yapılabilir. Banka üzerinden kredi kullanmak isteyenler banka müşterisi olması durumunda internet bankacılığı kullanılarak işlemlerini yapabilir.  Banka tarafından yayınlanan duyuruda 200 bin lira tutarlı kredilerde ihtiyaç kredisi için 1,51 faiz oranı ile işlem yapacağını, bunun yanı sıra uygulanacak olan vadeyi ise 36 ay olarak belirledi. Acil ihtiyacınız olması durumunda banka üzerinden kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 200 bin lira gibi yüksek limitli kredi kullanmak isteyenler diğer bankalara olan borçlarını ödeyebilir.

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...

Kredi Başvuru Şartları Açıklandı

Ziraat Bankası duyuru ile bildirmiş olduğu kredi kampanyasında başvuru şartlarını açıkladı. Banka şubelerinden ve internet sitesi üzerinden başvuru yaparak kredi kullanılabileceğini bildirdi. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, bankanın belirlemiş olduğu kredi politikalarına uygun olmaları halinde başvuruda bulunabilecek.  İhtiyaç kredisi için başvuruda bulunacak olan kişilere 200 bin liraya kadar kredi onayı verilecek. Banka müşterisinin olunması halinde yüksek limitli kredi kullanılabilecek. Bankanın kapalı olduğu durumlarda ise işlemlerin internet üzerinden yapılarak kredi kullanılabilir. Banka üzerinden hesabı bulunan vatandaşlar kredi başvurularını mobil uygulama üzerinden de yapabilir.

1.51 Faiz Oranları İle Kredi Başvurusu

1.51 faiz oranları ile Ziraat Bankası üzerinden kredi için başvuruda bulunak isteyen vatandaşlar, en yakın banka şubesine gidilerek başvuru yapılabilir. Bunun yanı sıra bankanın internet bankacılığı kullanırsak da başvuru yapılabilir. Alınacak olan kredide ilk ödeme 3 ay sonra ertelenebiliyor. Sonraki taksit ödemelerini 36 vadeli olarak işlem yaparak kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olma durumunda ise yüksek limitli kredi kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.