Ziraat Bankası, promosyon ödemesine yaptığı zam ile 2023'ün en çok konuşulan bankalarından biri olmayı başardı. Ancak özel bankaların attığı adım ile kıyaslandığında durum pek de aynı değil. Bu yıl kredi konusunda önemli bir adım attı. 20 bin TL'lik ödemede faiz oranı ve vade sayısı duyuruldu.

Çok Acil Mühendis, Gözcü, Tekniker ve Elektrik Zabiti Aranıyor! 1 Mart'ta İş Başvuruları Bitecek Çok Acil Mühendis, Gözcü, Tekniker ve Elektrik Zabiti Aranıyor! 1 Mart'ta İş Başvuruları Bitecek

Ziraat Bankası'nın güncel kredi ve promosyon fırsatı gözler önüne serildi. Emekliye en yüksek 5000 TL promosyon ödemesi sağlayan banka, bu adımı ile gündeme geliyor. Dolayısıyla bankanın son zamanlara damgasını vuran adımı bir kez daha konuşulacak. Çünkü kredi paketiyle de fark yaratmak üzere. 20 bin TL'lik krediden kimler yararlanacak? Emekliler şimdiden başvuru için bekliyor!

20 bin TL Kredi Başvurusu!

Emeklilerde 20 bin TL'lik kredi başvurusu ve diğer detaylar ortaya çıktı. Tüketici kredisi çekmeyi planlıyorsanız resmi internet sitesinden kredi hesaplama bölümüne göz atınız. Burada 1,79 faiz oranı ile 20 bin TL tüketici kredisinin 36 ayda ödenebileceğini göreceksiniz. Bu fırsatı kaçırmak gibi bir niyetiniz yok ise başvuru yapmanızı öneririz.

Emekliye Düşük Faizli Kredi Verildi

Kredi paketinin düşük faizli olması ve talep konusunda inanılmaz bir artış olması ise şaşırtmadı. Kamu bankası, müşterilerine uygun koşullarda kredi vermeye devam ediyor. Haliyle promosyon konusunda beklentlileri tam anlamıyla karşılamasa da kredi paketlerinde emeklilerin imdadına yetişmektedir. Banka müşterisi olanlar, önemli kredi kamapnyalarından yararlanıyor. Krediye başvuru sağlamak adına kredi notunuza dikkat etmeyi ve başvuru kanallarını kullanmayı unutmayınız. Dijital hesabınız, mobil uygulama üzerinden veya banka şubesine giderek kredi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.