Ziraat Bankası 5 ve 10 Aralık Arasında Nakit Ödeme Verecek, 60.000 TL Kredi Alacaksınız

Ziraat Bankası, yeni açıkladığı ihtiyaç kredisi kampanyasında 60000 TL 24 ay vadeli kredi ödemelerinden faydalanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemelerini hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırarak kullandıracağını da resmi internet sitesi üzerinden açıkladı. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak için uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerinizin hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, onaylanan kredinizi hesaba yatırabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, belirtilen kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar için 60000 TL'ye kadar kredi ödemesi verirken, ilk taksit ödemeniz de 36 ay vadeli olarak kredilerinizi sadece 60000 değil 50000 TL'ye kadar alacaksınız. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi

En yakın banka şubesi üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara nakit ihtiyacı olmaları durumunda banka uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemelerini internet bankacılığı uygulaması üzerinden de yapmaktadır. 

Faiz Artışıyla Bankaların Mevduat Faizleri Yükseldi: Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar! Faiz Artışıyla Bankaların Mevduat Faizleri Yükseldi: Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar!

Ziraat Bankası, emekli maaşı alan vatandaşlara da 5 ve 10 Aralık tarihleri arasında gelir belgesiz olarak kredi vermeye devam edecek. Ziraat Bankası, emekli maaş alan vatandaşlar, yapmış oldukları başvurularda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeli kredi ödemelerini hesaplarına yatırarak kullandırırken özellikle borç kapatma kredisi almak isteyen vatandaşlara da hızlı bir şekilde ödeme vermektedir. Ziraat Bankası, emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağımız başvurular ile birlikte kredi imkanından faydalanabilecek ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak kullanacaksınız.