Ziraat Bankası 8 Temmuzdan Sonra 10.000 TL Ödeme Yapacağını Duyurdu!

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli olarak alacakları bu kredilerde kredi kampanyasına katılarak, hemen 10000 TL ödeme alabilecek. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde aynı gün içinde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 

Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ise Ziraat Bankasının, mobil uygulamasını kendi cep telefonları numarası üzerinden indirmesi gerekiyor. Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulaması üzerinden de işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanmaktadır. 

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Ziraat Bankası, 10.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olmaları durumunda banka üzerinden enaz 6 aydır sigorta primlerinin yatıyor olmasını istemektedir. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, ayrıca kredi almak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak, ne kadar kredi onayı aldıklarını görebilirler. 

Zİraat bankası, emekli olan vatandaşlar için ise daha önce kredi alıp almaması önemli olmaksızın kendi bankasından maaş alıyorsa, 10000 TL'ye kadar ödeme vereceğini ve gelir belgesi olarak işlem yapacağını açıkladı. Sizlerde Ziraat Bankası üzerinden düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanmak istiyorsanız bu kampanyaya katılabilir ve 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.