SON DAkika haberi geldi: Bankadan açıklama gecikmedi. Kredi alacaklara müjdeli haber... Ziraat Bankası açıklama yaptı! Geçen sene verilen Ucuz kredi için banka ekran açtı! TC kimlik ile başvuru yapın!

Ziraat Bankası internet bankacılığı kullanan tüm vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemesi yapacağını resmi internet sitesi üzerinden açıkladı. Ziraat Bankası nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlattığı yeni kredi kampanyasında, düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişileri belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı birşekilde hesaplarına yatırarak kullandıracak ve onaylanan bu kredileri de yine aynı gün içinde kullandırmaktadır. 

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Ziraat Bankası, emekli maaş alan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan kişilere vermiş olduğu 50000 tl kredi ödemelerinde ziraat mobil uygulamasını kullanan tüm vatandaşları desteklemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası banka kredi şartlarına ve politikalarına uygun olmamız durumunda dilediğiniz zaman bu başvuruları internet bankacılığı uygulamaları üzerinden cumartesi ve pazar günleri dahil ihtiyaç kredisi olarak alabilirsiniz. 

Banka kartınız ve şifreniz ile Ziraat Mobil uygulamasından hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredinizin çıkması durumunda banka kartınızla beraber en yakın ATM den kredinizi alabilirsiniz. Kredi başvurunuzun hangi aşamada olduğunu ise Ziraat Mobil’den giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.

Ziraat Bankası vatandaşları finansal olarak desteklemek adına temel ihtiyaç destek kredisini de sürdürüyor. 

Hemen en yakın şubeye giderek başvurunuzu yapabilirsiniz ya da Ziraat Mobil'den de “hemen başvur” kısmından başvurabilirsiniz. Sonucu olumlu olan kişilere hemen aynı gün içinde onay verilecek ve bu onayı hemen hesabınıza atabileceksiniz. Krediler 36 ay vadeli olarak verilecektir.