Aile dizisi yayın hayatına çok yakında başlayacak. Başrolde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ oynuyor. Başarılı oyuncularla donatılmış bu dizinin konusu ve yayın tarihi nedir? Oyuncu kadrosunda Nejat İşler de bulunuyor. Bu dizi reyting rekorları kırabilir.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Show TV'de başlaması beklenen Aile dizisiyle ilgili güncel bilgiler paylaşıldı. Dizinin hazırlıkları neredeyse tamamlandı. Hatta ilk çekimlere ilişkin fotoğraflar da iletildi. Başrol oyuncularının takipçileri ise oldukça heyecanlı. Çünkü dizi büyük bir etki yaratacağa benziyor. Daha önce birlikte oynamayan ikili, uzun zamandır beraber rol almaları konusunda takipçilerinden baskı görüyordu.

Dizide Kimler Oynayacak?

,Aile dizisinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın yanı sıra Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer'i de göreceğiz. Bu gelişme neticesinde izleyicier oyuncu kadrosunu fazlasıyla beğendi. Çünkü öyle isimler var ki duyunca şaşıracaksınız.

Aile Dizisi Yayın Tarihi

Aile dizisinin yayın tarihi konusunda çok fazla soru sorulmakta. Ancak net bir şekilde dizinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak ifade edilmedi. Yine de en kısa sürede bir yanıt verilmesi bekleniyor. Kısa süre içerisinde izleyiciler bilgilendirilecektir. Konuyla ilgili detayları haber sitemizde paylaşacağız. Öte yandan dizide izleyicilerin bir diğer merak ettiği şey ise dizi konusu oldu. Dizinin net bir şekilde konusunun iletileceği vakit tanıtım videosuyla gelecektir.