Ziraat Bankası, merakla beklenen alışveriş indirimi kampanyasını duyurdu. 150 TL indiriminizi kaçırmak istemiyorsanız Mart ayında kampanyaya katılmalısınız. Bedava bankkart liranızı hemen alın. Ziraat Bankası, alışveriş yapanlara indirim seçeneği sunuyor.

Ziraat Bankası, anlaşmalı ve üye yerlerden yapılacak alışverişler üzerinden indirim hakkı sağlıyor. Bankkartınıza yansıyacak bonus ile birlikte sizler de indirimli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bu konuyla ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden açıklama geldi. Detayları sizlerle tek tek paylaşıyor olacağız.

THY'de Part Time İş! Personel Alımları Başladı, THY İş Başvurusunda Aranan Şartlar... THY'de Part Time İş! Personel Alımları Başladı, THY İş Başvurusunda Aranan Şartlar...

Bankkartınıza 150  TL Yüklenecek!

Bankanın kampanyası doğrultusunda yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde toplamda 150 TL'ye varan bonus sizleri bekliyor. Resmi internet sitesinde ise kampanya için “Bankkart ile anlaşmalı market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri üye işyerlerimizde, tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri her alışverişinize 25 TL toplamda 150 TL Bankkart Lira!”  yazmakta.

Ziraat Bankası Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Ziraat Bankası'nın 150 TL bankkart lira verdiği alışveriş kampanyasına başvuru yapabilmeniz için öncelikli olarak SMS yöntemini tercih edebilirsiniz. MARKET yazıp 4757'ye SMS göndermeniz halinde sizler de kampanya kapsamına dahil ediliyorsunuz. 1 Mart'tan 16 Mart'a kadar geçerli olan bu kampanyayı kaçırmak istemezseniz biraz hızlı davranmalısınız. Öte yandan kampanyaya yalnızca SMS üzerinden değil, aynı zamanda mobil uygulama ve dijital bankacılık aracılığıyla da katılım gerçekleştirebilirsiniz.