Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinde Songül Sadi’yi Nasıl Kurtaracak

Gelsin hayat bildiği gibi dizisinin yeni bölümü Perşembe akşamı ekranları karşısında olacak. Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinde birçok ünlü oyuncu bir arada bulunuyor. Oyuncuların başında Ertan Saban ile Devrim Özkan ikilisi dizinin başrol oyuncuları arasında bulunurken dizi yaz döneminden bu zamana kadar çok başarılı bir şekilde yolunu devam ediyor.

Dizinin yeni bölümünde ise neler olacağı şimdiden merak konusu olmaya başardı. Songül Sadi’yi kurtarmak amacı ile Roberto’yu verme düşüncesi ile meşgul olurken Ankara ile kurmuş olduğu irtibat sonrasında teslim edemeyeceğini öğrenmektedir. Sade ise bir anda ortadan kaybolur ve Karabayır Lisesi’nde de bu durum dikkatleri üzerine çekmesine sebep olacaktır.

Songül ise hocalarını merak eden öğrencilerine karşı Sadi’nin neden ortadan kaybolduğu konusunda bilgi vermeye gider. Sadi’yi kurtarmaya çalışırken ise yardımcı olan kişi tanıdık birinin eli olacaktır.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

 Perşembe Akşamları Çok Konuşulan Dizi Yeni Bölümüyle Şaşırtacak

 Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Show TV’nin başarılı dizileri arasında yerini alıyor. Dizinin yeni bölümünde yine çok heyecanlı dakikalara sahne olacak. Bu bölümde Sevda bildiklerini daha fazla içinde tutmayıp Aylin ile bu konu hakkında konuşacak. Aylin ise bu konuşmadan sonra gerçek bir tehdit ile karşı karşıya kalacak. Aygün evini kaybettikten sonra Mahmut’un Melek’e zarar vermesinden korkup tekrar yeni bir karar alacak ve bu karar meleği aynı zamanda arkadaşlarını da mutsuz edecek.

Türkiye’nin en çok beğenilen ve seyredilen kanallar arasında yer alan Show TV yapımı olan ve yapımını da BKM’nin üstlenmiş olduğu perşembe akşamları televizyon ekranlarına gelen gelsin hayat bildiği gibi dizisi sosyal medya üzerinden çok konuşulan diziler arasına girdi. Dizinin senaryosunu yazan koltuğunda Gani Müjde olup yönetmenliğini ise Altan dönmez yapıyor. Gelsin hayat bildiği gibi dizisinde birçok ünlü oyuncular bir arada bulunuyor. Ertan Saban, Devrim Özkan ve Özge Özberk gibi başarılı oyuncuların yanı sıra genç yeteneklerde dizide yer alıyor.