Ziraat Bankası, önemli bir kampanya ile karşımıza çıktı. Aylık 80 TL ödeme ile binlerce TL kredi çekebilirsiniz. Üstelik düşük faiz oranı uygulanıyor. Bankanın tüketici kredisi fırsatında bizleri neler bekliyor? İşte kredi çekeceklere özel detaylar haberimizde yerini aldı...

Ziraat Bankası'nın kredi kampanyası büyük dikkat çekiyor. Öyle ki tüketici kredi kampanyası ile ilgili güncel detaylar iletildi. Eğer kredi çekecekseniz vade oranı, kredi miktarı ve faiz oranına dikkat etmelisiniz. Bu doğrultuda bankanın sunduğu avantajlardan söz edeceğiz. Gelinen noktada pek çok banka müşterisinin kredi çekmek için başvurularda bulunduğu görülüyor. Haliyle bu doğrultuda kredi çekmek istiyorsanız yapmanız gereken şey bellidir.

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!

80 TL Taksitle Kredi İmkanı!

Bankanın 80 TL taksitle kredi vermesi olumlu karşılandı. Pek çok banka müşterisi de bu durumdan haberdar. 1 TL'den 24 bin TL'ye kadar olan kredilerde 36 ay vade seçeneği sunuluyor. 2000 TL'lik kredi çekecek bir müşterinin aylık ödemesi ortalama 81 TL'ye denk gelmektedir. Bu da müşteriler için oldukça uygun faizli bir kredi paketi olduğunu gösteriyor. Aylık 1,79 faizle kredi imkanı sağlanmaktadır.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Ziraat Bankası kredi başvurusunun internet üzerinden de yapılabileceği belirtildi. Mobil uygulama üzerinden mevcut kredi kampanyasına giriş yaparak da tüketici kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak hiçbiri ile uğraşmak istemezseniz de banka şubesine giderek işlemlerinizi tamamlama fırsatını bulunuyor. Bununla ilgili güncel gelişmeler ve çok daha fazlasına haber sitemiz üzerinden erişebileceksiniz. Kredi hesaplama hizmeti sayesinde sizler de Ziraat Bankası kredi hesaplama aracısı ile tüketici kredinizin miktarına göre aylık ne kadar geri ödeme planı oluşacağına bakabilirsiniz.