Cumhurbaşkanı destekli 20-40-60-80-100 Bin TL borç kapatma kredisi verecek bankalar açıklandı! İşte bankalar...

Devlet destekli, faiz oranlarında olur, kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için sizlerde, Halkbank üzerinden kamu bankası olması ile birlikte kredi işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilir ve borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. güncel olan banka borçlarımızı kapatabilmeniz için kredi kampanyası başlatan, kamu bankaları, Cumhurbaşkanı tarafından da onayı verilen devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, işlem yaptırmaktadır. 

PTT'de Memur Olmak İsteyenler Başvuruyor: Binlerce Personel Aranıyor! PTT'de Memur Olmak İsteyenler Başvuruyor: Binlerce Personel Aranıyor!

HALKBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Halkbank üzerinden borç kapatma kredisi kampanyasına, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç veriler ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırır. Halkbank, borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kimliğiniz ve gelir belgeniz ile birlikte yapmanız gerekiyor. 

Sadece güncel olan kredi ve kredi kartı borcunuzu kapatabileceğiniz ve özelliklede emekli olan vatandaşların emekli maaşlarını bankalar üzerinden alma durumunda işlemlerini gerçekleştirebilecek, nakit kredi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. 

Halkbank üzerinden diğer banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Bu kredilerde uygun faizler uygulanmaktadır. Sadece diğer bankalarda kullandığınız ihtiyaç kredileri için bu krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kapatması yapacaksanız da borç transfer kredisi kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Konut kredilerinde veya taşıt kredilerinde borç transfer kredileri verilmemektedir.