Ziraat Bankası "Gelir Belgesiz" 100.000 TL Ödeme Vereceğini Açıkladı!

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için yeni bir kampanya duyurusu başlattığını açıkladı. Gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizlerde kamu bankası hesabı olsun olmasın hemen başvuru gerçekleştirerek banka kredi puanına göre ödeme alabilirsiniz. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu ödemelerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. 

ŞOK 7 Aralık 2022 Aktüel Haftalık İndirimlerini Duyurdu! Gıdadan Beyaz Eşyaya Kadar Her Şey Ucuzladı! ŞOK 7 Aralık 2022 Aktüel Haftalık İndirimlerini Duyurdu! Gıdadan Beyaz Eşyaya Kadar Her Şey Ucuzladı!

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURU

Ziraat Bankası kredi başvurusu banka şubeleri üzerinden kolay bir şekilde yapılabildiği gibi isteyen vatandaşlar, internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu gerçekleştirebiliyor. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara uygun faiz oranlarından yararlanmak istiyorlarsa Emekli veya Sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyor olması durumunda başvurusunu banka üzerinden kolay bir şekilde yapabilmektedir. 

Emekli maaş alan ve sigortalı olarak çalışan kişiler uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirmektedirler. Acil kredi hizmeti veren bankalar arasında gösterilen ve nakit kredi imkanından faydalanacak olan kişilere uygun krediler verecek olan bu bankalardan, sizlerde 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. 

En yakın banka şubesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz ve onay alabileceğiniz kampanyalar dahilinde kredi işlemlerinize hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden girmiş olduğunuz mobil uygulama üzerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirerek, yüksek limitli kredileri banka şubelerine gitmeden hesaplarınızı ödeme olarak alabiliyorsunuz. 

Kolay bir şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimliğiniz ve gelir belgesiyle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.