Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın emeklilere sağladığı yüksek ihtiyaç kredisi için hemen başvuru yapabilirsiniz. Kamu bankaları, kampanya kapsamında yine bombayı patlattı. Eğer promosyon ödemesi aldıysanız bu kredi teklifini de değerlendirmeniz öneriliyor. Kaç TL kredi verileceği ve faiz oranları belli oldu.

Emekliler, maaş müşterisi oldukları bankalar üzerinden pek çok avantaja erişebiliyor. Havale veya EFT gibi banka işlemlerinden komisyon alınmamakta. Elbette bu bankadan bankaya değişkenlik gösterebilir. Öte yandan promosyon ödemeleri de maaş miktarınıza göre yükseliyor. Eğer kamu bankaları üzerinden promosyon ödemesi almış iseniz bir de düşük faizli kredi kampanyalarına göz atmanızda fayda var. 
 

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Emekliye Düşük Faizli Kredi Hakkı!

Emeklilere verilen düşük faizli kredi ile birlikte nakit ihtiyacınızı kısa süre içerisinde karşılayabilirsiniz. 18 bin TL'ye varan kredide başvurularınızı anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın sunduğu bu kampanyada detaylar tek tek ortaya çıktı. Bankaların sunduğu fırsatlara yakından göz atalım.

 3 Ay Ertelemeli Kredi Verilecek!

Çekeceğiniz kredide emekliler özel 3 ay erteleme imkanı da bulunuyor. Krediyi çektikten sonra direkt olarak ödemeye başlamak zorunda değilsiniz. Erteleme avantajından yararlanarak, ödeme tarihini öteleyebilirsiniz.
Mobil Uygulamadan Kredinizi Alın!
Eğer kredi başvurunuzu bir an önce yapmak istiyorsanız bankaların mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın mobil uygulamaları bu doğrultuda kesintisiz hizmet vermektedir.