Ziraat Bankası hesabı olan kişilere 54000 TL ödeme yapıldı

10-11-12-13 Nisan Tarihlerinde Maaş Alan Emeklilere, Devlet Destekli, 12111 TL Ödeme Veriliyor! 10-11-12-13 Nisan Tarihlerinde Maaş Alan Emeklilere, Devlet Destekli, 12111 TL Ödeme Veriliyor!

Ziraat Bankası hesabı olan kişilere 54000 TL ödeme yapıldı, Banka müşterisi olan vatandaşlara müjdeli haber. Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyada, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 54000 TL 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan vatandaşların, Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapacakları işlemlerde 54000 TL ödeme uygun faizlerle hemen ödenecek.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyaları uygun faiz oranları ile birlikte hemen katılabilecek ve onaylanan krediler hesaplarınıza Ziraat Bankası şubeleri üzerinden ve internet üzerinden yatırılacaktır. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde en yakın banka şubesine kimliğinizle birlikte giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplarına yatırılarak de hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır. Emekli olan vatandaşlarda sigortalı olarak çalışan vatandaşlarda aynı kredi kampanyasına katılarak, işlem yapacakları gibi 54000 TL kredi ödemesi almanız durumunda eğer diğer bankalarda borcunuz varsa bu borçlarınızı da kapatmaz banka tarafından istenmektedir.