Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Son tarih belli oldu: Mart 16’ya kadar başvurun

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni duyuruda 16 Mart tarihine kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm banka müşterileri için nakit kredi kampanyası yapılacağı açıklandı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvuru yapmak istiyorsanız ve 36 ay vadeli Kredi ödeme tablosu ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvuru şartlarına uygun olan tüm bireysel müşteriler diledikleri zaman bankanın kredi kampanyasına katılarak 50 bin TL kredi ödemesi alabilecek.

Ziraat Bankası nakit kredi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yapmış olduğu yeni Kredi ödemesinde uygun faizlerle işlemlerini gerçekleştirirken ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara nakit ihtiyacı olması durumunda işlemlerini bankanın internet bankacılığı uygulaması üzerinden de gerçekleştirerek nakit ihtiyacınızı çözecektir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız 50.000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalarda hızlı bir şekilde sonuç alabilecekleri ve kredi faiz oranlarından da en düşük faizlerle yararlanacakları bir kampanya hazırlandı.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

50.000 TL 36 ay vadeli kredi 1.99 faiz oranları ile birlikte sizlere aylık taksit tutarı 2076 TL olarak ödenecektir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar Kredi politikalarına uygun olmaları durumunda ve özellikle de emekli olmaları durumunda maaş müşterileri olarak ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilecek ve nakit kredi işlemlerini bu bankalar üzerinden hızlı bir şekilde yapabileceklerdir.