Ziraat Bankası, müşterilerini sevindirecek devasa bir fırsatla karşımızda! Bankanın yepyeni kampanyası, tatil planlarınızı renklendirecek ve cüzdanınıza keyif katacak. Ziraat Bankası'nın sunduğu avantajlarla, Bankkart sahipleri kendilerini birbirinden özel fırsatlarla şımartacaklar. Gelin, bu heyecan verici kampanyayı yakından tanıyalım!

Mart ayının sonlarına doğru, Ziraat Bankası'nın duyurduğu bu kampanya, tatilseverlerin yüzünü güldürecek nitelikte. Bankkart'ınızı kullanarak yapacağınız otel veya tur alışverişlerinizde, size özel Bankkart Liraları sizi bekliyor olacak. 25.000 TL ile 49.999 TL arası alışverişlerinizde 2.500 TL, 50.000 TL ile 99.999 TL arası alışverişlerinizde 5.000 TL ve 100.000 TL üzeri alışverişlerinizde ise tam 7.500 TL Bankkart Lira kazanma şansı sizleri bekliyor!

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Bu eşsiz fırsattan yararlanmak için acele edin! Kampanya, 1 - 31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Peşin ya da taksitli alışverişlerinizde bu muhteşem fırsatı kaçırmayın.

Kampanyaya katılmak ise oldukça kolay! Bankkart Mobil uygulaması, bankkart.com.tr veya SMS yoluyla kampanyaya katılabilirsiniz. Katılım için yapmanız gereken tek şey, "FULLTRIPO" yazıp 4757'ye SMS göndermek!

Kazandığınız Bankkart Liraları 8 Nisan 2024 tarihinde yüklenecek ve 8 Mayıs 2024 tarihine kadar kullanılabilecek. Ancak unutmayın, kullanılmayan Bankkart Liraları 9 Mayıs 2024 tarihinde geri alınacak.

Her müşteri kampanya süresince en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilecek. Ayrıca, kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanılabileceğini de hatırlatmak isteriz.

Bankkart'ınız ile yapacağınız alışverişlerde kazandığınız Bankkart Liralarınızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Üstelik, kazandığınız Bankkart Liraları, Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de geçerli!