Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan emekliye müjdeli haber geldi! 25.000 TL üzeri ödeme yapılacak.

Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. 25.000 TL'ye kadar verilecek olan ihtiyaç kredilerinde Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi banka politikalarına uygun olan vatandaşlar ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olan ve en düşük faiz oranları ile verilecek olan bu Kredi kampanyasına mayıs ayı sonuna kadar başvuru gerçekleştirebilmektedir. 

Ziraat Bankası özellikle bireysel müşteriler ile birlikte emekli olan vatandaşlara yapmış olduğu Bu kampanyada Kredi kullanacak olan kişileri ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapma imkanı sunmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere acil durum Kredisi olarak hızlı bir şekilde işlem yapılacak ve başvuru gerçekleştirdikten hemen sonra 36 ay vadeye kadar kredi kullandırılacak. 

kimlik-numarasina-7500-tl-odeme-yapiliyor-ay-sonuna-kadar-odenecek-2

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra en yakın banka şubesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir. Ziraat Bankası 25.000 TL ve üzerinde ödeme almak isteyen kişiler en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgesi ile birlikte giderek başvuru yapabilmektedir. Ziraat Bankası 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için ayrıca mobil ödeme imkanı ile de kredi imkanı sağlıyor. 

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar mobil internet bankacılığı üzerinden başvurularını gerçekleştirerek bu banka üzerinden 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilir.