Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşları 5 dakika içerisinde nakit onay vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında 5 dakika içerisinde nakit kredi ödemesi verileceği duyuruldu. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu banka şubeleri üzerinden yapabilecek ve nakit kredi ödemelerinizin hızlı bir şekilde karşılaştırarak, ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. 5 dakika içerisinde sonuç alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşların banka müşterisi olması durumunda, Ziraat Bankası düşük faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirecek. 

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması, sigortalı olarak çalışıyorlar ise sigortalı olarak çalışma primlerinin 6 aydır sigortalı olarak aynı işyerinde çalışıyor olması, gösterilmesi gerekiyor. 

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Emekli olan vatandaşların ise emekli maaş hesapları üzerinden kredi imkanı sağlanmaktadır. Emekli maaşını Ziraat Bankası şubelerine taşıyarak başvurularınızı gerçekleştirebilir ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, sizler de 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz yüzbinde nekadar ise gelir, belgeli kredi alabilirsiniz.