Ziraat Bankası Kampanya Duyurusu Umut Oldu, Kredi Notu Düşüklere Gelir Belgesiz 35000 TL Verilecek

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Ziraat Bankası, kredi onayı alamayan ve sadece kredi notu düşük olduğu için kredi kullanamayan kişilere 35000 TL verecek. Kredi kullanmak isteyenler, Ziraat Bankası üzerinden işlem yapabilecek ve hemen onay alabilecek. Bankadan yapılan açıklama sonrasında, Ziraat Bankası 35.000 TL'ye kadar hemen kredi onayı vereceğini açıkladı. Uygun faiz oranları ve uzun vadeler ile bu kredi ödenecek. Ziraat Bankası yaptığı açıklamada, kredi alacak kişilerin kredi şartlarını da açıkladı. 

Başvuru Şartları Şu Şekilde...

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilere, banka hemen sonuç verecek. Kredi kullanmak isteyenler, uygun faizlerle kredi onayı almak istiyorsa, banka kredi notu düşük olsa bile, bankanın politikalarına uygun olması şartı var. Kredi alacak kişiler, başvuru yapmak istedikleri zaman, hemen kredi sonucunu hesaplara aktaracaklar. Başvuru yapacak olan kişi emekli ise emekli maaşını bu bankaya taşıyabilir ve 35.000 TL üzerinde kredi kullanabilir. 35.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi alabileceklerdir. 

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, kredi notu düşük olduğu için banka şubelerinden başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapacak olan kişiler, en yakın banka şubesine giderek buradan kredi alabileceklerdir. Başvuru yaptıktan sonra banka size hemen sonucu söyler ve onay alırsanız kredinizi aynı dakika içinde gişeden kullanırsınız. Ziraat Bankası ayrıca sigortalı olan ve kredi notu düşük olan kişilerden en az 12 aylık sigortası olmasını isteyecek. Toplamda 12 ay sigortalı olan kişiler, son 6 ay aynı iş yerinde prim ödemesinin olması gerekiyor. Bu belirtilen şartlara uygunsanız ve bankalardan bir sıkıntınız yoksa, size yakın Ziraat Bankası şubesine giderek buradan başvuru yapabilirsiniz.