Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest....

Türkiye’nin en çok beğenilen ve izlenen kanalları arasında yerini almayı başaran Star TV ekranlarında izleyicileri ile her hafta buluşturulan yalıçapkını projesinin başrolünü paylaşan Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu çok büyük yankı uyandırmaya devam ediyor. Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu ikilisi dizide çok büyük uyum yakalanmalarının yanında diziyi çok ayrı bir çıtaya taşıyarak muhteşem performansları ile adeta göz dolduruyorlar.

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu bir anda popüler olmasını sağlayan Yalı Çapkını dizisinin hemen ardından sosyal medya hesapları üzerinden en çok konuşulan ünlü dizi oyuncuları arasında yerini almayı başardı.

Demet Akbağ'dan Acı Haber! Demet Akbağ'dan Acı Haber!

 Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Çok Ünlü Hale Geldiler

 Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu’nun bir anda yıldızının parlaması ile birlikte sosyal medya üzerinden popüler bir hale geldi. Yalıçapkını dizisinin birçok sahnesinde ön plana çıkmasının yanı sıra Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun birlikte sergilediği performans Yalı Çapkını dizisinin gündemde olmasına katkıda bulundu.

Türkiye’nin gündeminde bulunan ve 6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş merkez üslü 9 saat arayla 2 büyük deprem felaketinin hemen ardından bir anda her şey değişti. Tüm Türkiye’nin gündeminin ilk sırasında yer alan deprem yardımlaşma kampanyaları herkese harekete geçirdi. Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu da hem maddi anlamda hem de katılım anlamında deprem yardımlaşmasında çok büyük rol oynadı.

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu’nun yapmış olduğu bu çabaların yanında ünlü oyuncu adına da çok farklı kampanyalar düzenlenerek depremde yaşamını devam ettirmeye çalışan vatandaşlara yönelik çabalarına devam etti. Gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki hayranlarından bağış çağrısı yapan Afra Saraçoğlu bu konu hakkında canla başla çalıştı.

Ahbap Derneği ile birlikte hareket halinde olan bu kampanya ile Afra Saraçoğlu hayranlarına kalp emojisi ile cevap vererek hayranlarının yapmış olduğu bu hareketlerden dolayı teşekkürünü iletmiş oldu. Star TV ekranlarında izleyenlerle buluşturulan Yalı Çapkını dizisindeki iki ünlü başrol oyuncusu birçok televizyon kanalının ortak yayın yaptığı ve depremzedeler için oluşturulan bağış kampanyasında vatandaştan gelen telefonları yanıt vererek yardımlara katkı sağladılar.