Yılların köklü bankalarından biri olan Ziraat Bankası bir son dakika kampanyası duyurdu. Bankanın bireysel müşterileri olan kimseler 12.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecekler.

İsteyen müşteriler telefon bankacılığı ile başvurabilecekleri gibi isteyen kimselerde online bankacılık uygulaması üzerinden bu kampanyaya katılabilecekler. Sosyal medya hesaplarında son dakika duyurusu olarak geçen bu haber bankanın kullanıcılarını oldukça sevindirdi. Çünkü içinde bulunduğumuz dönemde insanların nakde oldukça fazla ihtiyacı oluyor.

Bankaların sunduğu ihtiyaç kredileri sayesinde de müşteriler bürokratik süreçlerle zaman kaybetmeden hızlıca kredilerini çekip ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Sizde bankanın müşterisiyseniz bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Sizin için sunulan seçenekleri görmek için bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece siz de bu imkanlardan yararlanmış olursunuz.

Nasıl Başvurabilirsiniz

Eğer bankanın müşterisi iseniz evinizden çıkmaya gerek olmadan hızlıca mobil uygulama üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için bankanın mobil uygulamasını indirip hesap açmanız yeterli olacaktır. Arından ana sayfada yer alan duyurular kısmından güncel kredileri görebilir ve istediğinize yönergeleri takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer mobil uygulamaları kullanmakta sorun yaşıyorsanız en yakın banka şubesine de gidebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerine talebinizi ilettikten sonra sizinle ilgilenecek ve form doldurmanızı isteyecekler. Bu işlemin ardından eğer talebiniz onaylanırsa size kısa mesajla bilgi verilecek ve krediniz hesabınıza yatırılacak. Daha sonra isterseniz paranızı çekebilir veya başka hesaplara aktarabilirsiniz.  Ama önce paranızı almak için gerekli işlemleri yapmalısınız. 

Kampanya Şartları 

Ziraat Bankasının sunduğu kampanyaya katılmak istiyorsanız bunun için 18 yaşından büyük olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız gereklidir. Banka talebin değerlendirilmesi noktasında kişinin kredi notuna bakmaktadır. Eğer kredi notunuz 1200 ve üzerindeyse kredi talebiniz kabul edilecektir. Kredi notunuzu bilmiyorsanız mobil bankacılık üzerinden ya da şubelerden kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!

Ayrıca bankada bir hesabınızın olması da işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Aksi taktirde banka sizden ödeme gücünüzün olduğunu gösterir bir belge isteyebilir. Bankanın sunduğu kampanyada bunlar haricinde ekstra belge istenmemektedir. Ayrıca banka kefil ipotek gibi ekstra işlemlerde talep etmemektedir.