Bir Peri Masalı final yapıyor. Bir Peri Masalı ne zaman bitecek? Bir Peri Masalı kaçıncı bölümde final yapacak?

Bir Peri Masalı Kuruluş Osman'a kafa tutacağını mı sandı yorumları sosyal medyanın neredeyse gündemine çıkacak. Öyle ki geçyitğimiz Çarşamba akşamı 4. bölümü ile ekranlarda olan Bir Peri Masalı reytinglerde adeta tökezledi. Hiç kimse mi izlemiyor dedriten Bir Peri Masalı reyting sonuçlarında Bir Peri Masalı'nın kanal ile sözleşmesi biter bitmez final yapacağı söyleniyor. 

Gerek yapımcıları, gerek oyuncuları başarısından söz ettiren isimler olsa da dizinin konusu sevilmedi. Hatta bir de 6 dizi ile cebelleşemeye başlayan Bir Peri Masalı dizisinin final kararının kesinleştiği iddia ediliyor. 

FOX TV kanalının final konusundaki acımasızlığını bilmeyen yoktur. Dizinin gözünün yaşına bakmayan FOX TV kanalı için gözler Bir Peri Masalı nda deniliyor. Öyle ki geçtiğimiz sezonlarda da reytingleri düşen diziler için FOX TV'nin aldığı ani kararları görebilmekteyiz. 

İşte hal bu iken reytingler de zaten start noktasında çok da yülseliş sergileyemeyen dizi Bir Peri Masalı finish noktasına gelmek için sadece 1 2 kaldı dedirtiyor. 

MED Yapım başarısı ile ekranlarda olan Bir Peri Masalı Yapımcısı Fatih Aksoy iken Yönetmen koltuğunda Çağıl Bocut, Merve Çolak oturmaktaydı. Bir Peri Masalı dizisi Deniz Akçay'ın kaleminden çıkarken, oyuncularının başarısı da aslında mükemmeldi.

Ancak Bir Peri Masalı konusu gereği dikkat çekmedi. Yayaınlandığı gün reyting mücedelesi aslında en zorlu günlerde yer almaktaydı. Kuruluş Osman dizisi gibi bir dev karşısında olan Bir Peri Masalı dizisine bir de geçtiğimiz akşam 2 rakip dizi başlayaınca onların bile gölgesinde kalıp reytinglerde ikili basamaklı sayılara kadar düşmüştü.

Sosyal medya da çok da yankı uayndırmayan Bir Peri Masalı dizisi için FOX TV kanalı ile sözleşme biter bitmez final yapacak iddiaları şu sıralar gündemde

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Karakterler (Oyuncular):

Alina Boz
Taro Emir Tekin
Nazan Kesal
Mustafa Mert Koç
Hazal Filiz Küçükköse
Baran Bölükbaşı
Kadir Çermik
Şener Savaş
Okan Ürün
Tülin Ece
Canan Atalay
Müfit Kayacan