Ziraat Bankası Sabah 08.44'de Açıkladı! 4 Gün Daha Ödeme Yapılacak, Başvuru Yapmayan Kalmasın. Son dakika haberine göre bu bankalardan hemen işlem yapılacak!

Ziraat Bankası Sabah 08.44'de Açıkladı! 4 Gün Daha Ödeme Yapılacak, Başvuru Yapmayan Kalmasın. Son dakika haberine göre bu bankalardan hemen işlem yapılacak! Ziraat Bankası, yaptığı açıklama sonrasında nakit ihtiyacı olan kişiler için düşük faiz oranları ile masrafsız kredi seçeneklerini dört gün daha uzattığını açıkladı. 

Ziraat Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası olarak yapmış olduğu bu kampanyalarda 50.000 TL ye kadar hızlı bir şekilde vatandaşlar için gelir belgesi istemeden işlemi yaparak ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile birlikte sizlerde başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirerek ilk taksit ödemenizi 90 gün ertelemeli olan bu kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa banka şubesine gitmeden de internet bankacılığı üzerinden işlemlerini yaparak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Bankanın devlet bankası olmasından dolayı daha düşük faiz oranları ile işlem yaparken, ayrıca, özellikle emekli olan vatandaşlar için daha yüksek limitlerde ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi verilmektedir. 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alanlara 10 gün süre verildi Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alanlara 10 gün süre verildi

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş almıyorsanız maaş, taşıma işlemlerinizi yaptıktan hemen sonra sizlere verilecek olan bu kredi kampanyasına katılabileceksiniz ve hızlı bir şekilde nakit kredi onayından faydalanabileceksiniz. 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceğiniz bu kampanyalarda düşük faiz oranları gibi işlem yapılmaktadır. 

ziraat1-6

Ziraat Bankası üzerinden 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka hesapları olması durumunda banka şubelerine giderken sadece kimlikleriyle birlikte gitmeleri yeterli olmaktadır. Banka hesabınız yok ise size kimlik ve gelir belgesiyle birlikte işlem yapılmaktadır. Ziraat Bankası şubeleri haricinde, bankanın resmi internet sitesi üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.