Ziraat Bankası Vakıfbank, acil ihtiyacı olan emeklilere 25000 TL gelir belgesiz, nakit ödeme veriyor! (Son 10 gün)

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası ile birlikte Vakıfbank üzerinden acil ihtiyacı olan 25000 TL'ye kadar gelir belgesiz, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, kredi kullanacak olan kişilere 25000 TL kredi hemen ödenecek. Başvuru yapacak olan kişiler gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ve onay olabilecekleri bu kampanyalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek nakit kredi kullanabilirler. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Ziraat bankasıyla birlikte Vakıfbank üzerinden başvuru yapmak isteyen emeklilerin emekli maaş hesapları, bu bankalar üzerinden alınması durumunda ihtiyaç kredisi başvurularında bulunabileceğini de söylemek isteriz. Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yapmış olduğu bu kampanyada, emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere daha önce kredi kullanmamaları durumunda daha yüksek limitlerde ihtiyaç kredileriyle birlikte dileyen vatandaşlara borç kapatma kredisi imkanı da sağlıyor. 

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, Ziraat Bankası ile birlikte Vakıfbank, düşük faizli 25000 TL kredi ödemesini hemen aynı gün içinde emekli olan vatandaşların hesabına yatırarak kullandırmaktadır. Ziraat Bankası ile birlikte Vakıfbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara başlatmış olduğu kampanyalarda, nakit kredi ödemelerinden faydalanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir.