Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank üzerinden 50.000 TL ödeme alabilirsiniz. 3 kamu Bankası yeni kampanyasını duyurdu ve gelir belgesiz olarak onay vereceğini açıkladı.

Devlet bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Bu bankalar üzerinden yapacakları işlemler ile birlikte hızlı bir şekilde 36 ay vadeli olarak Kredi imkanından faydalanıyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirebilecek ve hemen işlemlerinizi yaparak bu bankalar üzerinden düşük faizli ihtiyacınız olan krediyi kullanabileceksiniz.

Devlet bankası olan bu üç banka üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere bazı şartlar uygulanmaktadır. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu yapacak olan vatandaşlar şartlara uygun olması durumunda krediyi hemen anında kullanabilir. 

Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır? Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır?

Emekliye ayrı kredi

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank bireysel müşteri olan emeklilere yüksek limitli ihtiyaç kredileri vermeye devam ediyor. Kredi kullanacak olan vatandaşlar Ziraat Bankası VakıfBank veya Halkbank üzerinden maaş alması durumunda kredilerin hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor ve başvurularını gerçekleştirdikten aynı gün içinde hesaplarına para ödemesi alabiliyor. 

kkred-haberleri-1

Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra 750 TL'ye varan emekli promosyonlarından da faydalanabiliyorsunuz. Emekli maaşını kamu bankalarına taşıyan vatandaşlar yüksek limitli ihtiyaç kredileri almaları durumunda ayrıca Kredi kullanacak olan kişiler borç kapatma kredisi de alabiliyor.

Bireysel müşterilerden emekli ve sigortalı olarak çalışan kişiler kredi başvurusu yapmak istiyorsa en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesi ile birlikte 1.54 faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabilir.